Ewa Kasprzyk o wieku mężczyzn. "Pan musi trochę popracować, żeby młodziej wyglądać"

Rogalska Show: Ewa Kasprzyk ocenia wiek mężczyzn
W najnowszym odcinku "Rogalska Show" Marzena Rogalska zaprosiła do swojego studia polską królową seksapilu - Ewę Kasprzyk. Podczas spotkania porozmawiały o tym, czy w relacji romantycznej mężczyzna musi być młodszy od kobiety. Prowadząca przygotowała dla aktorki wyjątkowe wyzwanie. Zobaczcie sami!

Czy Ewa Kasprzyk nigdy się nie myli, kiedy mowa o wieku mężczyzny? Marzena Rogalska postanowiła to sprawdzić. W odcinku "Rogalska Show" z udziałem Ewy - do swojego studia zaprosiła trzech przystojniaków. Zadaniem aktorki było odgadnąć, który z nich jest najmłodszy, a który najstarszy. Aby ułatwić gościni wykonanie zadania - prowadząca zadała mężczyznom pięć pytań. Odpowiedzi na pytania mogły nakierować Ewę Kasprzyk na to, który z nich urodził się najwcześniej.

Słuchaj, jak człowiek spotyka mężczyznę to przecież nie pyta go od razu o pesel. No nie pytasz, nie? Tylko orientujesz się po rozmowie, odrobina rozmowy, wiesz, czy to jest starsze ciacho czy młodsze ciacho.
Marzena Rogalska

Trudne pytania czy próba zmylenia Ewy Kasprzyk?

Wśród pytań, które Marzena Rogalska zadała przystojniakom w studiu znalazły się między innymi: czy były czasy, kiedy SMS miał 150 znaków? Czy marka była kiedyś niemiecką walutą? Czy kasetę magnetofonową można przewinąć długopisem? I choć przy niektórych pytaniach - zdania mężczyzn były podzielone, Ewa Kasprzyk nabrała podejrzeń, że panowie swoimi odpowiedziami starają się ją zmylić.

"Rogalska Show" - czy Ewa Kasprzyk odgadła wiek mężczyzn w studiu?

Po serii odpowiedzi przyszedł czas, aby Ewa Kasprzyk wyraziła swoje zdanie na temat tego, który z mężczyzn jest najmłodszy, a który najstarszy. Niestety, tym razem kobieca intuicja zawiodła aktorkę, ponieważ jej typy nie pokryły się z rzeczywistością.

No jednak w tej cukierni się trochę pogubiłaś i widać, że oceniasz po wyglądzie zewnętrznym!
Marzena Rogalska

I chociaż zadanie nie było łatwe, ponieważ, jak zaznaczyła Ewa Kasprzyk - "panowie wszyscy coś kręcili" - przyznała, że ich wygląd również dołożył swoje. Pomyślała nawet, że wąs jednego z mężczyzn został doklejony specjalnie, aby dodać mu lat. Jak się okazało, był on jak najbardziej prawdziwy, co aktorka skomentowała z rozbrajającą szczerością.

To ja bym powiedziała, że pan musi trochę popracować, żeby młodziej wyglądać.
Ewa Kasprzyk

Zachęcamy, aby zobaczyć, jak Ewa Kasprzyk typowała wiek mężczyzn w studiu "Rogalska Show" we fragmencie odcinka z jej udziałem. Jego całość warto także obejrzeć w powtórce na antenie TVN Style lub w Playerze.

4. odcinek 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w poniedziałek 25 marca, o godzinie 23:25 oraz w czwartek 28 marca, o godzinie 21:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości