Paulina o życiu z 30 lat starszym mężczyzną. "Załatwię Tobie najlepsze i najseksowniejsze pielęgniarki"

Konfrontacje Agaty: Paulina
Konfrontacje Agaty: Paulina o związku z dużo starszym mężczyzną
W 3. konfrontacji programu TVN Style - "Konfrontacje Agaty" - nie zabrakło emocji. W studiu Agaty Młynarskiej przy stole spotkały się kobiety, które życie układają sobie wyłącznie z dużo młodszymi partnerami oraz panie preferujące związki ze sporo starszymi mężczyznami.

Ola i Ania są w szczęśliwych relacjach z chłopakami młodszymi od nich o ponad lub prawie 20 lat. Nie wyobrażają sobie stworzenia związku ze starszym mężczyzną. Paulinę oraz Darię z ich partnerami również dzielą duże różnice wieku. Druga połówka Darii jest od niej o 20 lat starsza, a Paulina przygotowuje się do ślubu z mężczyzną starszym o lat 30! Podczas gdy jedne uważają, że tylko sporo starszy partner zaspokoi wszystkie, nawet najskrytsze potrzeby i wymagania, drugie sądzą, że jedynie wchodząc w relacje, nawet przelotne, z młodszymi o 20, czy 30 lat facetami są spełnione. Czy te dwie preferencje da się pogodzić?

Związek z 30 lat starszym mężczyzną - jakie ma perspektywy?

W programie "Konfrontacje Agaty" 30-letnia Paulina opowiedziała o swojej relacji z 30 lat starszym mężczyzną. Zapytana o to, jak wyobraża sobie ich związek za trzydzieści lat oraz czy rozmawiają na takie tematy z partnerem - z rozbrajającą szczerością opowiedziała o swoim planie.

Ja mu mówię: Robert, załatwię Tobie najlepsze i najseksowniejsze pielęgniarki, jakie istnieją. (...) Rozmawiamy na wszystkie tematy i uważam, że w takim dojrzałym związku nie powinno być tematów tabu, nie powinno być tak, że tego tematu unikamy, bo jest niewygodny.
Paulina

Zazdrość w związku - czy pojawia się także w relacji z dużo starszym lub młodszym partnerem?

Z wypowiedzi bohaterek 3. odcinka "Konfrontacji Agaty" wyniknęło, że zazdrość w związku nie ma ograniczeń wiekowych. Swoimi doświadczeniami otwarcie podzieliła się Paulina, która wyznała, że o swojego przyszłego męża jest "strasznie zazdrosna".

Widzę, jak patrzą na niego inne kobiety, dziewczyny i tak naprawdę ostatnio była tutaj taka zabawna sytuacja - on jest uwielbiany przez moje koleżanki i tutaj była taka zabawna sytuacja, że wysyła do mnie moja koleżanka zdjęcie sukienki i dzwoni do mnie i mówi: Paula, proszę Cię pokaż tą sukienkę Robertowi, niech on powie, co on o tej sukience myśli.
Paulina

Seks z młodszym lub starszym mężczyzną - czy są powody do obaw?

Bohaterki programu "Konfrontacje Agaty" porozmawiały także o swoich innych obawach względem związków z dużo starszymi oraz sporo młodszymi mężczyznami. Jak się okazało - kobiety, które spotkały się w studiu Agaty Młynarskiej cechuje duża pewność siebie, dzięki czemu panie spotykające się z młodszymi chłopakami nie boją się, że "przestaną za nimi nadążać".

Wiesz co, kobiety po menopauzie - sześćdziesiątki, siedemdziesiątki, osiemdziesiątki - one mają takiego powera, że no niestety faceci nie nadążają. Babcie, nie babcie, są fajne, pełne energii, kolorowe kobiety, bardzo sprawcze. No i właśnie on będzie dla nich łapczywym kąskiem.
Ola

Wyluzowanym podejściem do kwestii łóżkowych charakteryzuje się także Paulina, która na każdą okoliczność ma przygotowane rozwiązanie.

Robert jest dalej, szuflada w domu również. Słuchajcie, na wszystko jest rozwiązanie!
Paulina

Czy konfrontując te dwie postawy - bohaterkom 3. odcinka "Konfrontacji Agaty" udało się dojść do porozumienia? Zachęcamy do obejrzenia fragmentu, a także całej rozmowy w powtórce na antenie TVN Style lub w Playerze.

3. odcinek programu "Konfrontacje Agaty" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • niedzielę 24 marca, 21:15
  • wtorek 26 marca, 23:00

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości