Rogalska Show powraca! Marzena Rogalska: "Tylko poczucie humoru może nas naprawdę wyzwolić"

Rogalska Show: Marzena Rogalska opowiedziała o 2. sezonie
Rogalska Show: Relacja z planu zdjęciowego 2. sezonu
Arcyciekawe rozmowy, zabawne gagi, muzyka na żywo i masa pozytywnej energii - taki jest program "Rogalska Show", który... na początku marca powróci na antenę TVN Style z nowymi odcinkami! Prowadząca wieczornego show zdradziła nam, z jakim nastawieniem wróciła na plan zdjęciowy oraz czego widzowie mogą spodziewać się w 2. sezonie.

Powrót na plan zdjęciowy programu "Rogalska Show" wzbudził w Marzenie Rogalskiej same pozytywne uczucia. Prowadząca przyznała, że tęskniła za ekipą oraz spotkaniami z gośćmi. Zdradziła również, że w 2. sezonie odcinki programu będą dłuższe, dlatego będzie więcej przestrzeni na rozmowy i programowe szaleństwa.

Na pewno będziemy starali się robić ten program jeszcze, jeszcze lepiej, dać dużo z siebie i to mogę obiecać, że są cudowni goście, wspaniałe kobiety. Nie zabraknie też mężczyzn, którzy będą gościć w tym programie.
Marzena Rogalska

Goście 2. sezonu o swoim udziale w programie "Rogalska Show"

O swojej obecności w programie oraz odczuciach, które towarzyszyły im podczas nagrań wypowiedzieli się także pierwsi goście 2. sezonu - aktor Piotr Cyrwus oraz modelka i prezenterka TV Sandra Kubicka. Piotr Cyrwus podkreślił, że "Rogalska Show" wydobywa z osób znanych cechy, których widzowie nie zdążyli wcześniej zauważyć.

Ja w zasadzie jestem bardzo poukrywany za moimi rolami, bo jestem aktorem, a tu trochę z Marzenką jako z moją dawną znajomą, przyjaciółką, możemy sobie troszkę pozwolić na tematy, których może państwo jeszcze nie słyszeli
Piotr Cyrwus

Sandra Kubicka przyznała natomiast, że Marzena przygotowała jej w programie wyzwania, za sprawą których musiała "wyjść ze swojej strefy komfortu". Prezenterce towarzyszyły przy tym bardzo pozytywne emocje.

Było bardzo fajnie. Taki naprawdę poziom jak z zagranicy talk show.
Sandra Kubicka

"Rogalska Show" - co to za program?

"Rogalska Show" to program, który nie raz Was zaskoczy, bo jeśli wydaje Wam się, że dobrze znacie wszystkie polskie gwiazdy to macie rację... wydaje Wam się! W swoim studiu Marzena Rogalska gościć będzie największe polskie osobowości, a Wy zobaczycie je w sytuacjach, w których nawet one same siebie nie widzą… W tym sezonie Marzena zaprosi na spotkanie m. in. Sandrę Kubicką i Ewę Mingę, porozmawia z Michałem Koterskim oraz Piotrem Cyrwusem. Nie możecie tego przegapić!

PREMIERA 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style - w niedzielę 3 marca, o godzinie 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości