Wykrywacz miłości: Te kłamstwa mogły zszokować!

Wykrywacz miłości: Mirella
Wykrywacz miłości: Te kłamstwa wykryto podczas badania wariografem
Szczerość to dla wielu najważniejsza cecha u drugiej połówki. Poszukując partnerów na przyszłość, uczestnicy programu "Wykrywacz miłości", aby przetestować prawdomówność kandydatów, posłużyli się nawet wariografem. Niestety, nie wszyscy zdobyli się na szczere odpowiedzi.

W programie "Wykrywacz miłości" nie zabrakło trudnych, intymnych pytań. Randkowicze wypytywali się nawzajem o sprawy łóżkowe, poprzednie związki oraz pierwsze randki. Jedna z uczestniczek zadała kandydatom na partnera pytanie "czy kiedykolwiek uderzyłeś kobietę?". Choć wszyscy deklarowali, że tego nie zrobili, przy jednym z panów wykrywacz kłamstw zaświecił czerwone światło... Jak tłumaczył się mężczyzna?

Ooo, nie przypominam sobie... Dobra, już wiem, podczas seksu, gdy prosiła mnie, żebym ją dominował. Wiesz, kobiety lubią być dominowanie, wiesz o co chodzi
Kamil

Jego wypowiedź nie zadowoliła jednak bohaterki "Wykrywacza miłości". Drugiej randki z tego nie było! Zachęcamy do obejrzenia podsumowania programu, aby przypomnieć sobie najgorsze kłamstwa, jakie padły podczas badań wariografem.

"Wykrywacz miłości" - co to za program?

„Wykrywacz miłości” to pierwszy program randkowy, w którym bardziej niż atrakcyjność partnerów liczy się ich szczerość. Zasady są proste: jedna osoba wybiera spośród trzech kandydatów. Z każdym z nich idzie na randkę, na której wypytuje o szokujące i intymne sprawy. Następnie z pomocą wykrywacza kłamstw sprawdza, czy odpowiadali zgodnie z prawdą… A potem decyduje, z kim pójdzie na drugą randkę.

Wszystkie odcinki programu "Wykrywacz miłości" dostępne są w Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości