Czy Mikołaj Roznerski to ekspert od złamanych serc? Poznajcie go lepiej w nowym odcinku "Rogalska Show"

Rogalska Show: Mikołaj Roznerski gościem najnowszego odcinka
Rogalska Show: Mikołaj Roznerski w 8. odcinku 2. sezonu
Mógł zostać spawaczem, dostawcą, czy odśnieżać warszawskie chodniki… Na całe szczęście zawalczył o siebie i mimo przeciwności losu trafił do szkoły aktorskiej. Gościem Marzeny Rogalskiej w najnowszym odcinku "Rogalska Show" będzie Mikołaj Roznerski.

Przystojny, utalentowany i świetnie zbudowany - „Świetny Mikołaj”, czyli Mikołaj Roznerski we własnej osobie! Poznajcie lepiej marzenie większości kobiet w Polsce. Co wydarzy się w podczas jego wizyty w studiu Marzeny Rogalskiej?

"Rogalska Show" - co wydarzy się w 8. odcinku 2. sezonu?

Tylko w "Rogalska Show" Mikołaj Roznerski udowodni, że ma ogromny talent i wcale nie jest aktorem jednej roli, a wokalnie też może niejednego aktora zawstydzić. Specjalnie dla nas zrobi bilans 40-latka i zmierzy się z kultowym utworem.

Dowiecie się też czy największy amant w polskim kinie jest w stanie pokochać tylko jedną kobietę? Czy osobiste, miłosne historie uczyniły z niego prawdziwego eksperta od złamanych serc? Sprawdzimy to! To naprawdę świetny GOŚĆ. Nie możecie tego przegapić!

PREMIERA 8. odcinka 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style - w niedzielę 21 kwietnia, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

  • czwartek 25 kwietnia, 21:00

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości