Europolki studentki: Drugi sezon programu od 3 marca w TVN Style!

Europolki studentki: Nadchodzi 2. sezon programu
Europolki studentki: Nadchodzi 2. sezon programu
Wyjechać na studia za granicę - marzenie większości młodych ludzi. Bohaterki "Europolek studentek" pokazują, jak je spełnić i już niebawem powrócą na antenę TVN Style z kolejnymi poradami. Nowe odcinki programu będzie można oglądać od 3 marca, w każdą niedzielę o 12:30.

W programie "Europolki studentki" przedstawiamy dziewczyny, które mieszkają w innym kraju, żeby tam studiować, uczyć się języka, odkrywać kraj i nawiązywać kontakty z młodzieżą z całego świata.

Co zobaczymy w 2. sezonie programu "Europolki studentki"?

W 2. sezonie "Europolek studentek" dowiemy się, jak zdobyć stypendium na studia zagraniczne i jak potem spędzić kilka miesięcy w obcym kraju za niewielkie pieniądze. Zobaczymy miejscówki spoza turystycznego szlaku, które przydadzą się nie tylko studentom, będziemy też szukać patentów na tanie zakwaterowanie oraz wyżywienie. Naszym młodym bohaterkom towarzyszyć będziemy na uczelni, w poznawaniu miasta, ludzi oraz podczas niezapomnianych studenckich imprez.

"Europolki studentki 2" - kogo poznamy w 1. odcinku?

W pierwszym odcinku drugiej serii cyklu "Europolki studentki", młoda Polka - Basia Budziszewska, przybliży swoje studenckie życie w Madrycie. Pokaże centralny punkt Hiszpanii, skąd liczone są odległości do wszystkich innych miejsc tego kraju. Wyśle los w najpopularniejszej hiszpańskiej loterii. Zabierze nas do swojego mieszkania i opowie o kosztach oraz trudnościach ze znalezieniem lokum w stolicy Hiszpanii.

Zwiedzimy też nowoczesną uczelnię, a na dachu akademika Basia potrenuje najszybciej rozwijający się w Hiszpanii sport - padla. Studentka zabierze nas na pokaz flamenco, a wieczorem zabierze na madrycki pub surfing.

PREMIERA 1. odcinka 2. sezonu programu "Europolki studentki" na antenie TVN Style - w niedzielę 3 marca, o godzinie 12:30.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości