Jej motto "nie nadaje się do cytowania". Czym w pracy i życiu prywatnym kieruje się Magda Bartłomiejczak?

Weekendowa metamorfoza: Magdalena Bartłomiejczak
Czym Magda Bartłomiejczak kieruje się w pracy oraz życiu osobistym?
Bez Magdaleny Bartłomiejczak bohaterowie programów "Weekendowa metamorfoza" oraz "Zgłoś remont" nie mogliby cieszyć się pięknymi dekoracjami okiennymi w swoich odmienionych wnętrzach. W rozmowie z redaktorką tvn.pl Martyną Wielkopolan - projektantka wyznała, czym kieruje się w swojej pracy, szczególnie, że na antenie TVN Style często można usłyszeć, iż "jej motto nie nadaje się do cytowania".

Wierni fani programu "Weekendowa metamorfoza" wiedzą doskonale, że w każdym odcinku ekipa Krzysztofa Mirucia przedstawiana jest wraz z wygłoszeniem sentencji, którymi poszczególne osoby kierują się w pracy. O ile motta architektki wnętrz Anny Górki oraz artysty-rzeźbiarza Mateusza Łagowskiego mogły już utrzeć się w świadomości odbiorców - w przypadku projektantki dekoracji okiennych Magdaleny Bartłomiejczak widzowie muszą zadowolić się stwierdzeniem, że nie jest to zdanie, które nadaje się do zacytowania. Zapytana o to, co to takiego jest - kobieta odpowiedziała ze śmiechem.

Może dlatego właśnie, że nie nadaje się do cytowania to nie będę tego przytaczać, ale zawsze wychodzę z założenia, że krawiec kraje na tyle, ile mu materii staje.
Magdalena Bartłomiejczak

W słowniku Magdy Bartłomiejczak nie ma słów "nie da się"

W rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan - Magda Batłomiejczak przyznała, że zarówno w pracy, jak również poza nią - musi czasem mocno rozciągnąć swoje możliwości do otaczającej ją rzeczywistości.

U nas w słowniku nie istnieje słowo "nie", "nie da się", "jest coś niemożliwe". Po prostu tak jak możemy, tak jak chcielibyśmy wszystkim jak to się mówi przychylić nieba - nawet jeśli czasami czasu nie starcza - tak się staramy to zrobić.
Magdalena Bartłomiejczak

"Weekendowa metamorfoza" - sezon 6. już w emisji!

Tymczasem, kolejny sezon "Weekendowej metamorfozy", z Krzysztofem Miruciem w roli prowadzącego, wkroczył już na ekrany telewizorów! Tym razem, wraz ze swoją wierną ekipą, architekt robi niespodzianki dla dzieci, współmałżonków, a nawet sąsiadów - remontując im pokoje, sypialnie i gabinety. Pokazuje swoje zdolności architektoniczne, różne style oraz patenty na to jak w krótkim czasie odmienić wnętrze i sprawić radość najbliższym. Jest zabawnie, twórczo oraz pracowicie. Zapraszamy przed ekrany.

Nowe odcinki 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" można oglądać na antenie TVN Style w poniedziałki o 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości