"Konfrontacje Agaty" powrócą na antenę TVN Style! Co wydarzy się w 2. sezonie?

Agata Młynarska w 2. sezonie "Konfrontacji Agaty"
Agata Młynarska w 2. sezonie "Konfrontacji Agaty"
Agata Młynarska nie boi się kontrowersyjnych tematów. Nie unika też trudnych rozmów. Na swoim instagramowym profilu prowadząca programu "Konfrontacje Agaty" ogłosiła, że powróciła na plan zdjęciowy, aby spotkać się z nowymi bohaterami, którzy jesienią na antenie TVN Style przedyskutują kolejne, budzące kontrowersje kwestie.

W programie "Konfrontacje Agaty" spotykają się ludzie, którzy nie mogą się dogadać i często kłócą zamiast spokojnie dyskutować. To program, w którym pole do konfrontacji znajdują osoby, które uznają tylko swoje racje… Czy w 2. sezonie uda im się wzajemnie zrozumieć? Czy bohaterowie wstaną od stołu pogodzeni? Przekonacie się w TVN Style.

Jakie tematy pojawią się w 2. sezonie "Konfrontacji Agaty"?

W 2. sezonie "Konfrontacji Agaty" w studiu Agaty Młynarskiej spotykają się między innymi pary, które mają bardzo różne podejście do seksu i bycia razem oraz zazdrości. Z jednej strony stołu siądą zwolennicy sprawdzonego przez lata systemu, czyli tradycyjnego małżeństwa, gdzie kobieta i mężczyzna uprawiają seks ze sobą i tylko ze sobą.

Po drugiej stronie stołu para, która największą przyjemność i podniecenie czerpie z tego, że każde z nich ogląda, jak to drugie uprawia seks z poznanymi na imprezach partnerami. Jeśli sądzicie, że te dwa podejścia do seksu mogą się w jakimś punkcie zgodzić i porozumieć, to koniecznie… oglądajcie "Konfrontacje Agaty" jesienią na antenie TVN Style!

Konfrontacje Agaty: zdjęcia z planu 2. sezonu
Konfrontacje Agaty 2: Agata Młynarska
1DL03797
1DL03802
1DL04001
+1
Zobacz galerię

Powtórki 1. sezonu programu "Konfrontacje Agaty" można oglądać na antenie TVN Style w środy o 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?