Jestem z Polski: Bohaterki programu zabiorą Was w podróż po raz 13!

Jestem z Polski: Nadchodzi 13. sezon programu
Jestem z Polski: Nadchodzi 13. sezon programu
Przepiękne widoki, zagraniczne biznesy, tradycyjne potrawy oraz charakterystyczne wnętrza domów i mieszkań dla danego obszaru świata - to wciąż tylko część aspektów życia w innym kraju, z którymi zapoznają nas bohaterki "Jestem z Polski". A także... z którymi będą zaznajamiać po raz kolejny, ponieważ program wraca na antenę TVN Style z nowym sezonem!

W 13. sezonie „Jestem z Polski” odwiedzimy najdalsze zakątki świata. Z nowych odcinków widzki oraz widzowie TVN Style dowiedzą się między innymi, jak wygląda życie w Tajlandii oraz Dominikanie. Poznają też lepiej słoneczne Stany Ameryki Północnej - Arizonę i Kalifornię. A to zaledwie początek wyjątkowych podróży najnowszej serii programu.

Jestem z Polski: To one pokażą Wam swoje zagraniczne życie w 13. sezonie
Jestem z Polski: 13. sezon
Turyn 3
Madera 1
Bawaria 1
+1
Zobacz galerię

"Jestem z Polski" - co to za program?

Naszymi przewodniczkami w programie "Jestem z Polski" są niezwykłe kobiety, które postanowiły opuścić Polskę i zamieszkać w najróżniejszych zakątkach globu. W każdym odcinku poznajemy inspirującą historię bohaterki oraz oglądamy jak wygląda jej życie codzienne.

Jakie miejsca odwiedzaliśmy w poprzednich sezonach?

Kolejne sezony programu "Jestem z Polski" powstają nieprzerwanie od 2018 roku. Podczas nagrań dwunastu serii cyklu - bohaterki zabierały widzów zarówno do wielkich, tętniących życiem miast, jak również w egzotyczne, nieprzeludnione miejsca. W poprzednich odcinkach odwiedzaliśmy między innymi Irlandię, Kostarykę, Hiszpanię, Szwecję, Albanię, Danię, Holandię, Szwajcarię czy Francję. Byliśmy także w Norwegii, Portugalii i słonecznym Meksyku. Teraz przyszła pora na kolejne, wyjątkowe podróże. Nie możecie tego przegapić!

PREMIERA 13. sezonu programu "Jestem z Polski" na antenie TVN Style - w piątek 1 marca, o godzinie 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości