Michał Milowicz o najbliższych planach zawodowych. Co szykuje dla fanów?

Rogalska Show: Michał Milowicz
Rogalska Show: Michał Milowicz o planach zawodowych
Jest piosenkarzem, aktorem, a także producentem i reżyserem. Michał Milowicz regularnie bierze udział w muzycznych projektach oraz podejmuje się kolejnych, aktorskich wyzwań. W 7. odcinku 2. sezonu programu "Rogalska Show" wystąpił jako gość specjalny. To właśnie wtedy opowiedział nam o swoich zawodowych planach na najbliższe miesiące.

Podczas rozmowy z redaktorką Martyną Wielkopolan - Michał Milowicz wyznał, że krocząc po swojej zawodowej ścieżce nie zatrzymuje się ani na chwilę. Jednym z najbliższych planów, który chce zrealizować, jest scenariusz... i to nie jeden!

Obecnie jest praca właśnie nad scenariuszem do pewnej komedii obyczajowej, do również dramatycznego scenariusza też są przygotowania, dlatego że chciałbym również taką odsłonę zrobić moją jako dramatycznego aktora i tą szufladkę otworzyć, którą dawno mi zamknięto.
Michał Milowicz

Elvis znowu jest na fali? Michał Milowicz o koncertowaniu

Oprócz pracy nad scenariuszami oraz gry w teatrach (w rozmowie aktor podkreślił, że gra obecnie w sześciu spektaklach) - Michał Milowicz koncertuje, oddając także hołd królowi rock’n’rolla - Elvisowi Presleyowi, do którego nierzadko jest porównywany.

Elvis teraz znowu jest na fali. Dopiero co byłem na premierze filmu "Priscilla", który no jest taką jakby cząstką w porównaniu do filmu "Elvis", który naprawdę genialnie został zrobiony (...). No i też właśnie młoda dama robiła ze mną wywiad i powiedziała, że młodzież teraz i młodzi ludzie zaczęli słuchać rock’n’rolla po tym właśnie jak zobaczyli i usłyszeli Elvisa tak naprawdę. Bardzo mnie to cieszy, bo ja kultywuję jego tradycję cały czas.
Michał Milowicz

Zachęcamy do wysłuchania całości wypowiedzi Michała Milowicza w powyższym wideo, w którym opowiedział więcej na temat swojego programu "Trzy Oblicza Milowicza".

"Rogalska Show" - co działo się w najnowszym odcinku?

Gościni najnowszego odcinka "Rogalska Show" jest piękna, przebojowa i odważna, zupełnie jak jej idolka - J.Lo! Joanna Liszowska, czyli kobieta o południowym temperamencie, zdradziła nieznane fakty ze swojego życia, między innymi czy jest zakochana, co byłaby w stanie poświęcić dla roli i kim są dziś mężczyźni jej życia.

Jeśli nigdy nie słyszeliście jak śpiewa, czas to zmienić! Sprawdziliśmy jak radzi sobie w różnych gatunkach muzycznych. Joanna stanęła na prawdziwej musicalowej scenie i zaskoczyła niespodziewanym muzycznym duetem z Michałem Milowiczem.

7. odcinek 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w czwartek 18 kwietnia, o godzinie 21:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości