Najczęstszy powód kłótni w związkach to... remonty? "Już był prawie rozwód"

Podsłuchane u fryzjera: Dyskusje o kłótniach przy remontach
Komu choć raz nie zdarzyło pokłócić się przy remoncie, ten... najpewniej nie robił remontu! W programie TVN Style - "Podsłuchane u fryzjera" - klienci salonów fryzjerskich podyskutowali na temat ich doświadczeń z remontami.

O pierwszej "aferze remontowej" w salonie fryzjerskim w Radomiu opowiedziała klientka Olga. Przyznała, że postanowiła nie wtrącać się swojej drugiej połówce w podejmowanie decyzji związanych z remontem łazienki. Jak się okazało - było to jedyne pomieszczenie w domu, w którym dała partnerowi wolną rękę i... dziś tego żałuje.

Do tej pory żałuję. Śmieję się, że zlew wygląda jak doniczka. Jak rozłoży ręce i myje pod kranem to mu tak po łokciach leci woda poza zlew, bo nie chciał z blatem. (...) No co no, chciałeś taki, masz taki.
Olga

"Podsłuchane u fryzjera" - remonty dzielą nawet nowożeńców?

W warszawskim salonie o remoncie opowiedziało świeżo upieczone małżeństwo - Jowita i Michał. Remontowe spięcia nie ominęły nawet nowożeńców! W ich przypadku poszło o malowanie.

Ona bije rekordy. Ja malowałem i wiesz co, ścianę obkleiłem przy suficie po prostu taśmą malarską pasek, do połowy tylko. Mówię: to weź umaluj tam do końca, jak tutaj jest ta taśma, to wszystko. Ja patrzę - co zrobiła? Wzięła wałek, oczywiście obok taśmy, tam gdzie nieoklejone, cały sufit do malowania.
Michał

Odmienne poczucie estetyki przy remoncie może doprowadzić do... rozwodu?

Remont napsuł krwi także fryzjerce z salonu w Warszawie. Kasia wróciła wspomnieniami do czasu, w którym z byłym partnerem urządzali mieszkanie, a wybór płytek do łazienki niemalże doprowadził ich do rozwodu.

Ja mam taką, jak widać - bo salon urządzałam ja - jakąś wyobraźnię, estetykę, a on nie. I w ogóle jakieś fioletowe, słuchaj, płytki mi wymyśla. Ja mówię: człowieku, jaki fiolet? Oczywiście, jako zodiakalny lew postawił na swoim, ja tam się prawie poryczałam w tym sklepie, ale ogólnie, wiecie co, powiedziałam sobie tak: okej, teraz nic nie ugram, niech weźmie te fioletowe płytki, odda się najwyżej, pogadam z nim na spokojnie w domu.
Katarzyna

Czy parze udało się pójść na kompromis? Tego dowiecie się, oglądając fragment 3. odcinka programu "Podsłuchane u fryzjera".

3. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • środę 20 marca, 22:50
  • piątek 22 marca, 20:00
   • sobotę 23 marca, 12:30

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości