Trendy w fryzurach intymnych. Co lubią klienci salonów fryzjerskich?

Podsłuchane u fryzjera: Magdalena
Podsłuchane u fryzjera: Trendy na fryzury intymne
Wizyty w salonie fryzjerskim co do zasady kojarzą się ze zmianami na włosach na głowie. Jednakże, istnieje coraz więcej specjalistów, którzy w swojej ofercie mają wykonywanie fryzur intymnych. Kiedy takie zabiegi fryzjerskie cieszą się największą popularnością? Jakie preferencje kobiety oraz mężczyźni mają w tym temacie?

Temat trendów w fryzurach intymnych poruszyli bohaterowie najnowszego odcinka programu "Podsłuchane u fryzjera". Czy klienci salonów fryzjerskich korzystają z usług specjalistów wykonujących intymne fryzury? A może wyglądem okolic intymnych wolą zajmować się samodzielnie?

Fryzury świąteczne są w modzie?

Pomysł na wykonywanie fryzur intymnych miał barber - kolega Karoliny z salonu fryzjerskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Choć fryzjerka nie była przekonana do tego pomysłu - jej klientka Paula stwierdziła, że byłby to doskonały pomysł na biznes, szczególnie przy okazji różnych świąt.

Wszystkie moje koleżanki by na choinkę do Ciebie przychodziły. Kurczaczki byśmy wycinali. Ja mogę pracować u Ciebie. Farbowanie na żółto, jajko wielkanocne, jajko takie.
Paulina

Fryzjerka Matylda z salonu fryzjerskiego w Łodzi zwróciła uwagę, że fryzury intymne są w modzie, zwłaszcza w okresie walentynkowym.

Przecież jest taki teraz trend, że na przykład Walentynki i że serduszka, że farbowane, że strzałka, że coś.
Matylda

Klasyka ponad wszystko?

Choć Michał, który odwiedził salon fryzjerski w Warszawie ze swoją drugą połówką Jowitą - zdaje sobie sprawę z tego, że opcji fryzur intymnych jest wiele, szczerze przyznał, że w jego gusta najlepiej wpisują się standardowe rozwiązania.

Ja mam na przykład ulubioną fryzurę u kobiety - dwie mam. Pasek albo taką literkę V.
Michał

Na naturę postawiła też Magda, która w salonie fryzjerskim w Małej Wsi opowiedziała o swoich nieudanych próbach samodzielnego wykonania fryzury intymnej.

Ja już robiłam. Ja sobie kupiłam słuchajcie przyrządy, wzornik, miało być na Walentynki, ale nie... Nie pytajcie mnie o to. To miały być serduszka, gwiazdeczki, to nic nie wyszło.
Magdalena

Swoje stanowcze zdanie na temat intymnych fryzur miała też Erna - klientka salonu w Łodzi. Jaka opcja jest według niej najlepsza? Zachęcamy do wysłuchania tego w powyższym wideo. Całość najnowszego odcinka "Podsłuchane u fryzjera" warto natomiast obejrzeć w TVN Style lub na Playerze.

10. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • środę 8 maja, 22:50
  • piątek 10 maja, 20:05
   • sobotę 11 maja, 17:05

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości