Policja na planie programu Krzysztofa Mirucia. Co się wydarzyło?

Weekendowa metamorfoza 6: Krzysztof Miruć
Krzysztof Miruć o chaosie na planie zdjęciowym
Praca na planach "Weekendowej metamorfozy" i "Zgłoś remont" to konieczność mierzenia się z wyzwaniami zarówno z zakresu pracy ekipy remontowej, jak również telewizyjnej. Mistrzem w łączeniu tych dwóch obszarów jest Krzysztof Miruć. Redaktorce tvn.pl Martynie Wielkopolan - architekt zdradził, z jakimi nieprzewidzianymi sytuacjami ekipa miała do czynienia podczas zdjęć.

Zapytany o niespodziewane problemy podczas prac remontowych oraz o to, czy na planie zrodził się kiedyś chaos, gdy finał nieuchronnie się zbliżał - Krzysztof Miruć przyznał, że przy specyfice pracy, jaką wykonuje jego ekipa - jest to często nieuniknione.

Były takie sytuacje, bo to oczywiście jest live, prawda? My pracujemy pod presją czasu i czasami się rzeczywiście coś takiego wydarzało.
Krzysztof Miruć

Wizyta policji zakończona... "zdjęciem dla żony"?

Jedną z sytuacji, której ekipa programu nie spodziewała się na planie zdjęciowym, była... wizyta policji. W rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan - Krzysztof Miruć opowiedział, jak do niej doszło.

Myśmy pracowali w czasach pandemii, no to oczywiście był zakaz zgromadzeń i sąsiedzi dzwonili, przyjeżdżała policja na plan, pukała do mieszkania, które myśmy remontowali, ale było miło, sympatycznie, otwieraliśmy, panowie policjanci widzieli już co się dzieje.
Krzysztof Miruć

Architekt podkreślił, że takie "odwiedziny" często kończyły się pozdrowieniami lub... "zdjęciem dla żony".

"Weekendowa metamorfoza" - sezon 6. już w emisji!

Tymczasem, kolejny sezon "Weekendowej metamorfozy", z Krzysztofem Miruciem w roli prowadzącego, wkroczył już na ekrany telewizorów! Tym razem, wraz ze swoją wierną ekipą, architekt robi niespodzianki dla dzieci, współmałżonków, a nawet sąsiadów - remontując im pokoje, sypialnie i gabinety. Pokazuje swoje zdolności architektoniczne, różne style oraz patenty na to jak w krótkim czasie odmienić wnętrze i sprawić radość najbliższym. Jest zabawnie, twórczo oraz pracowicie. Zapraszamy przed ekrany.

Nowe odcinki 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" można oglądać na antenie TVN Style w poniedziałki o 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości