Odlotowy ogród: Z tym formatem Dominik Strzelec debiutował 12 lat temu. Teraz wraca na antenę

Odlotowy ogród: nowy sezon w TVN Style od 3 marca
Odlotowy ogród: nowy sezon w TVN Style od 3 marca
Dominik Strzelec wraca w nowej serii "Odlotowego ogrodu". Razem ze swoją niezawodną ekipą przemierzą całą Polskę w poszukiwaniu zarówno tych zaniedbanych, niezagospodarowanych i pustych ogrodów, jak również tych bez pomysłu, które mają w sobie większy potencjał.

Dominik wraz z tatą, synem i resztą ekipy mają 3 dni by przeobrazić zapomniane ogródki w magiczne i przytulne miejsca, ale przede wszystkim w funkcjonalną przestrzeń. Kreatywność Dominika nie zna granic. Wyjątkowe aranżacje roślin i architektury, szybkie sposoby żeby zrobić coś z niczego, inspirujące patenty, to tylko część tego co znajdzie się w nowej serii "Odlotowego ogrodu".

"Odlotowy ogród" - czym zainspiruje program?

Jak konserwować przedmioty wykonane z drewna? Co to jest funkia, lilowiec czy hydrangea peniculata? Jaka roślina lubi światło, a która cień? Dominik w 5. serii "Odlotowego ogrodu" odmieni 8 ogrodów w całym kraju. Pokaże nam jak zaaranżować i zrobić, ogrodową altanę, tarasy, strefy dla dzieci, donice na warzywa, byliny, swobodne rabaty czy wodne oczko, które przeistoczą ogród w wyjątkowe miejsce na długie lata. Dowiecie się, że najprostsze rozwiązania są po prostu najlepsze i najtrwalsze. Wszystko jak zawsze przy dużej dawce humoru.

Dominik Strzelec o nowym sezonie "Odlotowego ogrodu"

Premierę programu na swoim instagramowym profilu zapowiedział już uwielbiany przez widzki oraz widzów TVN Style ogrodnik - Dominik Strzelec. Prowadzący zwrócił uwagę, że z formatem "Odlotowy ogród" debiutował w telewizji 12 lat temu. Zaznaczył także, iż w nowym sezonie można spodziewać się między innymi "mocy i ciężkiego kawałka chleba".

Odlotowy ogród to rozkminki, burza mózgów, energia, humor i potyczki z Tatusiem
Dominik Strzelec

Dominik zapowiedział też, że w 5. serii programu znów będzie "plądrował zapuszczone ogrody o nienachalnej urodzie".

"Odlotowy ogród" - kiedy premiera 5. sezonu?

Premiera 5. sezonu "Odlotowego ogrodu" w TVN Style zaplanowana została na niedzielę 3 marca, o godzinie 17:20. W 1. odcinku Dominik Strzelec odwiedzi Puławy, a tam małżeństwo z dwójką dzieci, którym pomoże spełnić ich ogrodnicze potrzeby. Serdecznie zapraszamy do oglądania.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?