Proszek do pieczenia zadziała na brudną ścianę? Sprawdzamy!

Anka testuje internety
Proszek do pieczenia zadziała na brudną ścianę? Sprawdzamy!
W 2. odcinku programu "Anka testuje internety" testujemy patent na pozbycie się plam ze ściany. Czy proszek do pieczenia faktycznie poradzi się z tego typu zabrudzeniami?

Jest wiele patentów na wyczyszczenie ściany. Anna Nowak-Ibisz przetestowała jeden z nich - z proszkiem do pieczenia w roli głównej! Internet twierdzi, że wystarczy niewielka ilość proszku do pieczenia i gąbka, aby doczyścić zabrudzenia. Na koniec, aby uzyskać efekt bez smug, polecamy przetrzeć całość wilgotną ściereczką z mikrofibry. Rezultat: ten patent działa!

Anka testuje internety - o czym jest program?

W Internecie aż roi się od patentów. Czy mają sens? Które z nich mogą ułatwić nam życie? Tego, w najnowszym programie, dowie się Anna Nowak-Ibisz! W każdym odcinku przetestuje różnorodne porady z Internetu. Porówna te o podobnym zastosowaniu. Sprawdzi, czy prostymi, sprytnymi metodami można skutecznie poradzić sobie z domowymi wyzwaniami. Podpowie, kiedy bardziej niż internetowy tip, przyda się odpowiedni gadżet. Oceni, które triki mogą naprawdę ułatwić życie, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Aby woda z garnka nie wykipiała, należy posmarować brzeg garnka tłuszczem… Do czyszczenia piekarnika najlepiej użyć jajka…Choć brzmi to jak średniowieczne zabobony, to tzw. lifehacki, mające uczynić nasze życie łatwiejszym.

Anka testuje internety: nowość TVN Style
Anka testuje internety: od 10 marca w TVN Style
15085255_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085279_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085270_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
+2
Zobacz galerię

PREMIEROWE odcinki "Anka testuje internety" na antenie TVN Style w każdą niedziele o godzinie 16:45.

Powtórki odcinka:

 • wtorek 13:30
  • czwartek 20:30
   • piątek 15:05
    • sobota 14:15

     Autor: Agata Piętka

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości