Jak przechowywać świeże zioła, żeby służyły nam jak najdłużej? Znamy skuteczny sposób!

Anka testuje internety
Anka testuje internety
Bazylia, rozmaryn, lubczyk czy natka pietruszki - jak najlepiej przechowywać te świeże zioła? Sprawdziliśmy skuteczny patent!

W 10. odcinku programu "Anka testuje internety" przetestowaliśmy sposób na przechowywanie ziół, tak aby jak najdłużej utrzymywały swoją świeżość. Okazuje się, że wystarczy słoik, woda i lodówka!

Jak przechowywać świeże zioła?

Sprawdzoną metodą wielu pokoleń na utrzymanie świeżych ziół w domu było trzymanie ich na parapecie. Dzisiaj Internet ma na to inny, bardzo prosty sposób. Wystarczy szklankę z ziołami zamknąć w słoiku i przechowywać w lodówce! Efekt? Tak zabezpieczone zioła zachowują swoją świeżość zdecydowanie dłużej niż przechowywane w standardowy sposób!

Jak przechowywać świeże zioła, żeby służyły nam jak najdłużej? Znamy skuteczny sposób!

Anka testuje internety - o programie

W Internecie aż roi się od takich patentów. Czy mają sens? Które z nich mogą ułatwić nam życie? Tego, w najnowszym programie, dowie się Anna Nowak-Ibisz! W każdym odcinku przetestuje różnorodne porady z Internetu. Porówna te o podobnym zastosowaniu. Sprawdzi, czy prostymi, sprytnymi metodami można skutecznie poradzić sobie z domowymi wyzwaniami. Podpowie, kiedy bardziej niż internetowy tip, przyda się odpowiedni gadżet. Oceni, które triki mogą naprawdę ułatwić życie, a na które zwyczajnie szkoda czasu i pieniędzy.

Kwiat z apaszki? To modne wiązanie zrobisz w kilka minut!
Anka testuje internety: nowość TVN Style
Anka testuje internety: od 10 marca w TVN Style
15085255_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085279_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
15085270_anka-testuje-internety-tvn-style_ORIGINAL
+2
Zobacz galerię

Zobacz również:

Autor: Agata Piętka

podziel się:

Pozostałe wiadomości