Te zachowania mogą oznaczać, że mężczyzna chce odejść. "Zaczyna się już wymigiwać"

Podsłuchane u fryzjera: Elżbieta
Podsłuchane u fryzjera: Jak mężczyzna sygnalizuje, że chce odejść?
Ogień, który pojawia się na początku relacji - nie zawsze da się podtrzymywać bez końca. Bohaterowie 11. odcinka "Podsłuchane u fryzjera" porozmawiali o sygnałach wysyłanych przez mężczyzn, które mogą świadczyć o tym, że planują odejść od drugiej połówki.

Rozmowy o oznakach bliskiego rozstania rozpoczęły się w salonie fryzjerskim Matyldy i Adama w Łodzi. Ich klientka Erna zwróciła uwagę, że męskich sygnałów świadczących o chęci ucieczki można często doszukać się w rozmowie, a właściwie... jej braku.

Zaczyna się już wymigiwać, już zaczyna coś tam mu się nie podobać, już tam czegoś nie chce, nie pójdzie, nie zrobi. (...) Już nie jest zainteresowany, wiadomo, zmęczony już jest, no. I to jest to.
Erna

Podstęp zamiast szczerej rozmowy?

O powody, dla których mężczyzna może chcieć wymiksować się ze związku, swoją klientkę dopytywała też fryzjerka Kasia z salonu w Warszawie. Ania podkreśliła, że doświadczyła sytuacji, w której nie dostała żadnych argumentów. W zamian - była ofiarą nieprzyjemnego podstępu.

Nie podaje żadnych powodów, tylko robi takie rzeczy, żebyś to Ty z nim zerwała. (...) Celuje, wie, czego nie lubisz, czego nie akceptujesz i celuje i robi te rzeczy, a potem udaje: "jak to, o co Ci chodzi, no to trudno, jak już chcesz to się rozstańmy".
Anna

Brak satysfakcji z życia intymnego = koniec relacji?

Gabriela, która odwiedziła salon fryzjerski w Małej Wsi wyraziła przekonanie, że głównym powodem, dla którego jej zdaniem mężczyźni chcą skończyć związek - jest utrata zainteresowania drugą połówką. To z kolei bierze się z coraz rzadszych kontaktów intymnych między dwójką ludzi.

Brak zainteresowania, już nie odpisuje, a jest aktywny. Nie zabiega, nie ma tych relacji już takich jak na początku. (...) 70% sukcesu w związku to jest seks. Jak ten seks zanika to te relacje też już się kończą. Ja uważam, że jak człowiek straci zainteresowanie drugą osobą to już jest lipa.
Gabriela

Co na temat zachowań mężczyzn, świadczących o chęci rozstania, powiedziała pani Ela? Tego dowiecie się z powyższego fragmentu. Całość 11. odcinka programu "Podsłuchane u fryzjera" warto natomiast obejrzeć w TVN Style lub na Playerze.

11. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • środę 15 maja, 22:50
  • piątek 17 maja, 20:05
   • sobotę 18 maja, 17:05

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości