Jak radzić sobie, aby dzieci przestrzegały zasad obowiązujących w domu? "Jeśli ja każę, że ma to zrobić, to ma to zrobić"

Konfrontacje Agaty: Sylwia i Justyna
Konfrontacje Agaty: Podsumowanie 10. odcinka
Czy aby dziecko przestrzegało obowiązujących w domu zasad niezbędne są kary oraz rygor? Bohaterki 10. odcinka programu "Konfrontacje Agaty" miały na ten temat odmienne zdania. Jak się okazało, przy wychowywaniu dzieci wyznaczyły sobie kompletnie różne granice.

W przypadku Justyny i Sylwii pojęcie "kara" nie występuje w domowym słowniku. Kobiety uważają, że respektowanie zasad przez najmłodszych da się wypracować rozmową, zrozumieniem oraz okazywanym wsparciem. Zdaniem Sylwii i Beaty - "nie ma zasad bez kar". A co w przypadku, kiedy mimo straszenia i wprowadzanego w domu rygoru, dzieci nie stosują się do zasad? Kontrowersyjną opinię na ten temat wyraziła Sylwia.

Proszę pakować walizki i do widzenia. Mówię: jest dom dziecka, możecie się wyprowadzić. Możecie mnie nazwać złą matką.
Sylwia

Najważniejszych argumentów jednej i drugiej strony stołu w temacie wychowywania dzieci możecie wysłuchać w podsumowaniu 10. odcinka "Konfrontacji Agaty", w powyższym wideo.

"Konfrontacje Agaty" - co wydarzy się w 11. odcinku programu?

„Konfrontacje Agaty” to talk-show Agaty Młynarskiej, który pozwala skonfrontować skrajne postawy życiowe i poglądy. Tym razem przy stole Agaty spotkają się kobiety, które twierdzą, że przyjaźń damsko-męska istnieje i relacja między dwojgiem ludzi, którzy bardzo się lubią może być wolna od pokus i seksu.

Naprzeciwko nich siądą panie, które w taką relację nie wierzą. Sądzą, że przyjaźń damsko-męska nie istnieje, jest wymysłem, który zawsze kończy się w łóżku, albo sceną zazdrości. Zaciekłą debatę pań na ten temat warto zobaczyć w środę o godzinie 22:00 na TVN Style.

PREMIERA 11. odcinka programu "Konfrontacje Agaty" na antenie TVN Style - w środę 15 maja, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • niedziela 19 maja, 20:15
  • poniedziałek 20 maja, 23:00

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości