Pełna kolorów szafa kapsułowa - czy to możliwe? Rozmawiamy z Barbarą Kruk Starzec, znaną jako Ciao Basia!

Pełna kolorów szafa kapsułowa - czy to możliwe? Rozmawiamy z Barbarą Kruk, znaną jako Ciao Basia!
Pełna kolorów szafa kapsułowa - czy to możliwe? Rozmawiamy z Barbarą Kruk, znaną jako Ciao Basia!
Barbara Kruk, rozpoznawalna w mediach społecznościowych jako Ciao Basia, znana jest z nietypowych połączeń kolorystycznych w swoich stylizacjach. W rozmowie z reporterką programu "Co słychać?" Darią Pacańską zdradziła jak wprowadzać do garderoby intensywne barwy i jak je ze sobą łączyć!

Color blocking - czym jest?

Color blocking to sztuka łączenia na pozór niepasujących do siebie kolorów w jednej stylizacji. Basia Kruk kocha tę technikę i czerpie inspiracje z różnych źródeł - sztuki, natury, a nawet otaczającej nas codzienności. Jej rada to spojrzeć na kolorystykę z innej perspektywy i nie bać się eksperymentować. 

Jeśli idziemy do jakiegoś muzeum i zobaczymy jakiś fajny obraz, który nas zainspiruje, czy jakiś fajny wzór na tkaninie, po prostu zapamiętajmy to połączenie i spróbujmy odtworzyć je po prostu z elementów naszej garderoby. 
Barbara Kruk Starzec, trend researcher, entuzjastka kolorów

Kapsułowa szafa pełna kolorów

Basia udowodniła, że kapsułowa szafa nie musi być nudna. Jej szafa pełna jest intensywnych i pastelowych kolorów, które doskonale do siebie pasują. Zdradziła, że kluczem do sukcesu jest dobranie odcieni, które tworzą spójność, ale też dodają charakteru. 

Mało jest takich kolorów, które nie pasują do siebie. Tak naprawdę często to jest po prostu dobieranie czy sprawdzanie odcieni. 
Barbara Kruk Starzec, trend researcher, entuzjastka kolorów

Jak podkreśla, kolor to nie tylko sposób na wyrażenie siebie, ale też na dodanie energii i radości do naszej codzienności.

Zobacz również:

Autor: Agata Piętka

Reporter: Daria Pacańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości