Najmodniejsze suknie ślubne 2024. Piotr Sałata o powrocie istotnego trendu

Piotr Sałata o sukniach ślubnych modnych w 2024 roku
Piotr Sałata o tegorocznych trendach w kontekście sukien ślubnych
Niedawno ruszyły zdjęcia do 2. sezonu programu TVN Style "Ślub last minute". Na planie zdjęciowym redaktorka tvn.pl Martyna Wielkopolan zapytała jednego z prowadzących, stylistę oraz projektanta sukien ślubnych Piotra Sałatę o to, jakie suknie są w tym roku najmodniejsze.

Zapytany o ślubne trendy w kontekście sukni dla panny młodej - Piotr Sałata zwrócił uwagę na tegoroczny powrót ważnej tendencji sprzed lat. Na jakie suknie, zdaniem projektanta, panie młode decydują się dziś najczęściej?

Wracają bardzo proste suknie ślubne, gładkie, delikatne, bardzo proste nawet w formie, wręcz takie, że nie spodziewasz się, że to może być suknia ślubna
- wymieniał stylista podczas rozmowy.

Lata 90. w nowoczesnym wydaniu?

W rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan - Piotr Sałata podkreślił, że do niedawna popularny błysk oraz bogate zdobienia sukien ślubnych powoli odchodzą w zapomnienie. W obecnych trendach można natomiast doszukać się wyraźnego wpływu mody z lat 90.

Wchodzi to w trochę inny trend, bardziej prosty, ale też mocny wpływ lat 90., nie tak dosłowny jak w latach 90., ale w bardzo nowoczesnym ujęciu, czyli bufiaste rękawy, gładkie tkaniny, dekolty w serduszko. Takie typowe suto marszczone księżniczki też są cały czas na czasie
- tłumaczył Piotr Sałata.

"Ślub last minute" - casting do drugiej serii programu wciąż trwa

Choć pierwsze odcinki drugiego sezonu programu TVN Style "Ślub last minute" są już nagrywane, wciąż poszukiwane są pary, które chciałyby wziąć w nim udział i powiedzieć sobie "tak" podczas uroczystości przygotowanej przez naszych ślubnych ekspertów.

Do „Ślubu last minute” zapraszamy pary, które chcą się pobrać lub odnowić śluby. Wasz wiek nie gra roli. Wspólny mianownik to spontaniczna decyzja oraz elastyczność i otwartość na niestandardowe rozwiązania. To będzie ślub szyty na Waszą miarę! Szczegóły castingu oraz jego regulamin dostępne są TUTAJ. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości