Czy dzieci na weselu to dobry pomysł? Dariusz Zwadowski o atrakcjach, które umilą zabawę najmłodszym

Dariusz Zwadowski o atrakcjach dla najmłodszych na weselu
Dariusz Zwadowski o atrakcjach dla najmłodszych na weselu
Dzieci przerywające pierwszy taniec pary młodej lub wejście nowożeńców na salę weselną to tylko wybrane powody, dla których niektórzy ludzie uważają, że obecność najmłodszych podczas tej uroczystości jest niewskazana. Redaktorka tvn.pl Martyna Wielkopolan zapytała o zdanie na ten temat wedding plannera Dariusza Zwadowskiego - jednego z czterech prowadzących programu "Ślub last minute".

Zapytany o to, czy powinno się zapraszać dzieci na wesele, Dariusz Zwadowski przyznał, że w tej kwestii ma mieszane uczucia, ale podejmując ostateczną decyzję - wybrałby wesele z najmłodszymi.

Uważam, że wesele to jest impreza dla dorosłych, ale z drugiej strony nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że na moim weselu nie byłoby moich bratanków. No jednak to się ze mną kłóci
- przyznał szczerze wedding planner.

Najlepsze atrakcje dla dzieci na weselu

W rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan - Dariusz Zwadowski podkreślił, że zapraszając dzieci na wesele należy pomyśleć o urozmaiceniu im zabawy. Jakie atrakcje, zdaniem wedding plannera, można tego dnia zorganizować najmłodszym?

Na przykład magika i szkołę magii, na przykład animacje, dmuchańce, może byk rodeo, jakiś konkurs z tym związany. Naprawdę jest masa, masa różnych pomysłów, żeby te dzieci też miały atrakcyjny wieczór
- dzielił się swoimi pomysłami Dariusz Zwadowski.

"Ślub last minute" - wciąż możesz wziąć udział w 2. serii programu!

Choć pierwsze odcinki drugiego sezonu programu TVN Style "Ślub last minute" są już nagrywane, wciąż poszukiwane są pary, które chciałyby wziąć w nim udział i powiedzieć sobie "tak" podczas uroczystości przygotowanej przez naszych ślubnych ekspertów.

Do „Ślubu last minute” zapraszamy pary, które chcą się pobrać lub odnowić śluby. Wasz wiek nie gra roli. Wspólny mianownik to spontaniczna decyzja oraz elastyczność i otwartość na niestandardowe rozwiązania. To będzie ślub szyty na Waszą miarę! Szczegóły castingu oraz jego regulamin dostępne są TUTAJ. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?