Ceny przyjęcia komunijnego u Magdy Gessler. Klienci salonów fryzjerskich: "To nie jest tak dużo"

Podsłuchane u fryzjera: Gabriela
Podsłuchane u fryzjera: O organizacji przyjęć komunijnych
Sezon komunijny zbliża się wielkimi krokami. Klienci salonów fryzjerskich z programu "Podsłuchane u fryzjera" sprawdzili, ile kosztuje zorganizowanie przyjęcia w restauracji Magdy Gessler oraz wyrazili swoje opinie na temat współczesnych, komunijnych atrakcji.

W salonie fryzjerskim w Małej Wsi - klientka Gabriela sprawdziła cenę organizacji przyjęcia komunijnego w jednym z lokali Magdy Gessler. Choć kwota do najniższych nie należała - jak się okazało na obecny moment koszt talerzyka wynosi tam 450 zł - kobieta postanowiła bronić restauratorów.

Ja Wam powiem, jak ja to widzę. Kup produkt, opłać kelnerów, opłać personel, wynajmij lokal, opłać ZUS i się to tak wszystkim, wszystko wiesz.
Gabriela

Podobnego zdania były Karolina, Angela i Marta, które porozmawiały na ten temat w salonie fryzjerskim w Gorzowie.

Jeśli to chodzi na Gesslerową to nie jest tak dużo, bo jak ja się dowiadywałam ceny - za dwa lata mój młody idzie do komunii - to u nas w Gorzowie to jest trzy stówy, tak? Żeby był obiad i przystawki jakieś. Żeby ta rodzina posiedziała. Bez napojów.
Angela

Dzisiejsze komunie to prawie... wesela?

Klienci salonów fryzjerskich z programu "Podsłuchane u fryzjera" zwrócili jednak uwagę, że obecnie przyjęcia komunijne w Polsce wyprawiane są z iście weselnym rozmachem, co ich zdaniem jest już sporym przegięciem.

Przecież teraz ludzie to powariowali i robią nie komunie, tylko to są wesela, naprawdę. To to patologia jest. Nie, to nie jest normalne, no umówmy się.
Gabriela

Magda, która odwiedziła salon w Małej Wsi, porozmawiała z fryzjerką Dorotą o dziewczynce, która do komunii pojechała... białą limuzyną.

To już chyba się ludziom... To tylko w Polsce. Ja jestem za kameralną, rodzinną, no wiadomo, teraz tak już typowo w tych mieszkaniach się nie robi, ale no limuzyną... szczerze to ja bym się wstydziła.
Magdalena

Sprawdźcie, jakie komentarze padały w salonie, w którym poruszony został temat "komunijnych paznokci" oraz co bohaterowie programu "Podsłuchane u fryzjera" sądzą o kupowaniu drogich prezentów z tej okazji w powyższym fragmencie. Całość najnowszego odcinka warto natomiast obejrzeć na antenie TVN Style lub w Player.pl.

9. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • środę 1 maja, 22:45
  • piątek 3 maja, 20:05
   • sobotę 4 maja, 16:50

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości