Chcesz dom, ale nie do końca wiesz jaki? Krzysztof Miruć ma na to sposób. "Mamy taką zasadę"

Weekendowa metamorfoza: Krzysztof Miruć, sezon 6
Krzysztof Miruć o pracy ze swoimi klientami
Własny dom to marzenie wielu ludzi, ale czy wybór stylu, w jakim ma być zaprojektowany to proste zadanie? W rozmowie z redaktorką tvn.pl Martyną Wielkopolan - Krzysztof Miruć opowiedział o tym, jak działa, kiedy jego klienci nie do końca wiedzą, na czym im zależy.

Zapytany o to, co poradziłby parze, która chciałaby wybudować dom, ale nie ma w pełni sprecyzowanych oczekiwań, jak miałby on wyglądać - Krzysztof Miruć zaznaczył, że z takimi klientami zwykle siada i szczegółowo rozmawia. Architekt przytoczył historię małżeństwa, które poprosiło go o pomoc.

Ja pamiętam taką sytuację, kiedyś przyszło do mnie małżeństwo, zaczęli opowiadać, że chcą mieć dom taki, a nie inny. My mamy taką zasadę, że ja mówię "dobra, pokażcie mi, co Wam się podoba".
Krzysztof Miruć

Jeden styl - wiele możliwości?

W rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan - Krzysztof Miruć podkreślił, że nie do końca zdecydowanych klientów często prosi o wskazanie, jak rozumieją różne style i czym jest dla nich styl nowoczesny lub klasyczny. Wykonanie takiego zadania przez klientów architekta miało pewnego razu dość zabawny efekt.

Na następnym spotkaniu pani była bardzo przygotowana, przyniosła magazyny, pozaznaczane, tu ładna kuchnia, tu ładna łazienka, a pan przyszedł i pokazał samochód, zegarek i jacht.
Krzysztof Miruć

Prowadzący programów "Weekendowa metamorfoza" oraz "Zgłoś remont" zwrócił jednak uwagę, że nawet taka prezentacja podpowiedziała mu co oraz w jakiej stylistyce podoba się klientowi i ułatwiła dalszą pracę.

"Weekendowa metamorfoza" - sezon 6. już w emisji!

Tymczasem, kolejny sezon "Weekendowej metamorfozy", z Krzysztofem Miruciem w roli prowadzącego, wkroczył już na ekrany telewizorów! Tym razem, wraz ze swoją wierną ekipą, architekt robi niespodzianki dla dzieci, współmałżonków, a nawet sąsiadów - remontując im pokoje, sypialnie i gabinety. Pokazuje swoje zdolności architektoniczne, różne style oraz patenty na to jak w krótkim czasie odmienić wnętrze i sprawić radość najbliższym. Jest zabawnie, twórczo oraz pracowicie. Zapraszamy przed ekrany.

Nowe odcinki 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" można oglądać na antenie TVN Style w poniedziałki o 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości