Najgorętsze momenty 1. sezonu "Konfrontacji Agaty". Przy stole iskrzyło!

Konfrontacje Agaty: Agata Młynarska, sezon 1
Konfrontacje Agaty: Najmocniejsze momenty 1. sezonu
Czy osoby o kompletnie odmiennych poglądach potrafią dyskutować i z szacunkiem przyjąć punkt widzenia strony przeciwnej? W 1. sezonie programu "Konfrontacje Agaty" często okazywało się, że jest to niezwykle trudne. Czas przypomnieć sobie momenty, kiedy atmosfera w studiu Agaty Młynarskiej najbardziej gęstniała.

Najgorętszą dyskusją, w której w 1. serii "Konfrontacji Agaty" padły najmocniejsze słowa, była konfrontacja dotycząca porodów. Obecna w studiu kobieta, dla której rodzenie w sposób naturalny to "jedyny, słuszny wybór" - zarzuciła siedzącym po przeciwnej stronie stołu bohaterkom odcinka, że poród przez cesarskie cięcie czyni je... gorszymi.

Dla mnie kobieta, która ma cesarkę - nie rodzi.
Iwona

Ognista dyskusja o wychowywaniu dzieci

Równie gorącą w 1. serii programu okazała się być konfrontacja, której bohaterki wzięły na tapet metody wychowawcze. Podczas gdy panie z jednej strony stołu w wychowywaniu swoich dzieci stosują kary i stawiają wyraźne granice, kobiety siedzące po jego drugiej stronie - wychowują najmłodszych bez kar oraz wymagań. Podczas dyskusji - jedna z bohaterek zwróciła uwagę na ostry ton mamy, która surowo wychowuje dzieci.

Krzyczysz, bardzo głośno mówisz, nie dasz powiedzieć czegoś. Jeżeli mówisz do dzieci takim tonem, jak mówisz teraz tutaj, do mnie, to to nie jest miły ton, przyjazny ton, to jest ton atakujący.
Sylwia

Najbezpieczniejsze jest "bycie w centrum"?

W finałowym odcinku 1. sezonu, w którym obecne w studiu kobiety dyskutowały o macierzyństwie (jedne panie opowiadały o swoich doświadczeniach w byciu nastoletnimi matkami, a drugie o powodach, dla których na dzieci zdecydowały się po 40. roku życia) - w trakcie debaty znalazły wspólny mianownik. Wszystkie zgodziły się bowiem z tezą, że społeczeństwo w Polsce nie lubi skrajności i niezależnie od omawianego tematu - najlepszym rozwiązaniem byłoby być "w centrum". Wnioski bohaterek "Konfrontacji Agaty" podsumowała prowadząca programu.

Dziewczyny, nie poddawajcie się. Nikomu nic do tego, kiedy i z kim macie te dzieci. To jest tylko Wasza decyzja.
Agata Młynarska

"Konfrontacje Agaty" - kiedy i gdzie oglądać?

W maju ruszyły zdjęcia do 2. serii "Konfrontacji Agaty", której premiera będzie miała miejsce jesienią 2024 roku. Zanim to nastąpi - powtórki 1. sezonu programu "Konfrontacje Agaty" można oglądać na antenie TVN Style w środy o 22:00. Wszystkie odcinki są także dostępne w Playerze.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości