Czym Krzysztof Miruć zajmuje się poza pracą? "Czasami głośno, czasami cicho, ale to ja"

Krzysztof Miruć o pasji motoryzacyjnej
Krzysztof Miruć opowiedział o swojej pasji
Na antenie TVN Style zwykle widzimy go pracującego nad nowymi projektami i doglądającego budowy. A czym Krzysztof Miruć zajmuje się w czasie wolnym? W rozmowie z redaktorką tvn.pl Martyną Wielkopolan architekt opowiedział o swojej pasji.

Zapytany o to, co uwielbiany przez Polaków architekt robi, kiedy nie siedzi "zakopany" w projektach, remontach oraz codziennych obowiązkach - Krzysztof Miruć wyznał, że jeździ motocyklem. O swojej miłości do motoryzacji opowiedział z dużym entuzjazmem.

Jest sezon motocyklowy, więc jeżdżę na swoich ukochanych motocyklach. Jeżdżę na torze, ale też jeżdżę po ulicach. Mam aż trzy motocykle, więc w tym sporcie jestem zakochany. Tak, to ja jeżdżę, czasami głośno, a czasami cicho, ale to ja.
Krzysztof Miruć

Krzysztof Miruć o ekscytującej wyprawie na marokańskie bezdroża

Podczas rozmowy z redaktorką Martyną Wielkopolan, Krzysztof Miruć podkreślił, że na jazdę na motocyklu wykorzystuje każdą wolną chwilę. W temacie ukochanej motoryzacji opowiedział także o swojej ostatniej wyprawie na marokańskie bezdroża, podczas której miał okazję pojeździć po pustyni i przeżyć wyjątkowe przygody na trasie.

Wróciłem niedawno z Maroka i byłem tam na pustyni. Pojeździliśmy troszeczkę Maverickami. Cudowny tydzień, niesamowite wrażenia, Maroko jest obłędne. To było cudowne przeżycie, bo pojechałem też z obłędnymi i fantastycznymi osobami, między innymi Bartek Ostałowski.
Krzysztof Miruć

Wyjazd organizowany był w ramach projektu motoryzacyjnego, pokazującego, że przeciwności losu nic nie znaczą, a marzenia można realizować bez względu na okoliczności.

"Weekendowa metamorfoza" - sezon 6. już w emisji!

Tymczasem, kolejny sezon "Weekendowej metamorfozy", z Krzysztofem Miruciem w roli prowadzącego, wkroczył już na ekrany telewizorów! Tym razem, wraz ze swoją wierną ekipą, architekt robi niespodzianki dla dzieci, współmałżonków, a nawet sąsiadów - remontując im pokoje, sypialnie i gabinety. Pokazuje swoje zdolności architektoniczne, różne style oraz patenty na to jak w krótkim czasie odmienić wnętrze i sprawić radość najbliższym. Jest zabawnie, twórczo oraz pracowicie. Zapraszamy przed ekrany.

Nowe odcinki 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" można oglądać na antenie TVN Style w poniedziałki o 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości