Iwona marzyła o własnym miejscu do pracy i odpoczynku. Jej życzenie spełnił Krzysztof Miruć!

Weekendowa metamorfoza: Iwona
Weekendowa metamorfoza: Efekt przemiany sypialni Iwony
Jeśli masz sprawdzonych przyjaciół - nie musisz się o nic martwić. Tak jest i tym razem - Krzysztof Miruć przybył na następujące wezwanie - przyjaciółka chce zrobić prezent przyjaciółce. Miała to być sypialnia połączona z biurem. Jak w trzy dni spełnić taką prośbę? Zobaczcie sami.

W najnowszym odcinku "Weekendowej metamorfozy" Ola zaprosiła Krzysztofa Mirucia do domu Iwony, ponieważ jej przyjaciółka potrzebowała własnego miejsca, w którym mogłaby odpocząć, a zarazem pracować. Od pewnego czasu Iwona pracuje bowiem zdalnie. Jej 10-letnia córka przeszła udar krwotoczny i wymaga bardzo częstych wizyt u lekarza. Połączenie sypialni z biurem dałoby kobiecie szansę na wykonywanie obowiązków w komfortowych warunkach w domu, a także możliwość relaksu w ciszy.

Reakcja Iwony na metamorfozę sypialni

Widok pokoju po metamorfozie wywołał na twarzy Iwony ogromne zaskoczenie połączone ze wzruszeniem. Kiedy rozejrzała się dookoła nie dowierzała, że to wszystko jest "dla niej".

Jest cudownie, jest po prostu cudownie, jest cichutko. Przy dzieciach to będzie idealne miejsce teraz dla mnie.
Iwona

Gdy w odmienionym wnętrzu pojawił się Krzysztof Miruć - kobieta podkreśliła, że w nowej sypialni połączonej z biurem najbardziej podobają jej się lamele, biurko oraz regał z książkami. Zachwycone metamorfozą - w rozmowie z przyjaciółką - zwróciły także uwagę, że to najpiękniejszy pokój w domu Iwony.

Zachęcamy do zobaczenia całości odcinka programu "Weekendowa metamorfoza" - na antenie TVN Style lub w Playerze.

7. odcinek 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • we wtorek 11 czerwca, 15:35
  • w sobotę 15 czerwca, 16:00
   • w niedzielę 16 czerwca, 10:25
    • w poniedziałek 17 czerwca, 13:35

     Zobacz także:

     Autor: Martyna Wielkopolan

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości