Czy Krzysztof Miruć potrafi się złościć? "Moja ekipa wie o tym"

Krzysztof Miruć
Jak Krzysztof Miruć reaguje, kiedy coś nie idzie zgodnie z planem?
Niezwykle radosny i pełen pozytywnej energii, którą inni mogą od niego czerpać - taki właśnie jest Krzysztof Miruć. Choć zwykle uśmiech nie schodzi z jego twarzy, w rozmowie z redaktorką tvn.pl Martyną Wielkopolan, prowadzący programów "Weekendowa metamorfoza" i "Zgłoś remont" zdradził, kiedy przestaje mu być do śmiechu.

Zapytany o to, czy patrząc krytycznym okiem na swoją pracę architekt jest w stanie wyszczególnić jakieś błędy, które były dla niego cenną lekcją - Krzysztof Miruć zwrócił uwagę, że w swojej pracy jest przede wszystkim człowiekiem, więc błędy się zdarzają. Podkreślił jednak, że zawsze stara się wyciągać z nich wnioski, szczególnie, że w jego zawodzie uczyć trzeba się niemal bez przerwy.

Ja zawsze powtarzam, że bycie architektem to jest bycie po trosze psychologiem, po trosze budowlańcem, właśnie architektem - ten zawód łączy wiele, wiele cech i trzeba słuchać, obserwować, uczyć się przez cały czas.
Krzysztof Miruć

Kiedy coś nie idzie zgodnie z planem robi się poważnie

W rozmowie z redaktorką Martyną Wielkopolan, Krzysztof Miruć usłyszał także pytanie o to, jak reaguje, kiedy podczas pracy coś nie idzie zgodnie z planem. Choć architekt zareagował na nie śmiechem - przyznał, że w takich sytuacjach nie jest mu zbyt wesoło.

Wtedy się nie śmieję. Potrafię też się złościć. Moja ekipa wie o tym, że ja potrafię się złościć.
Krzysztof Miruć

"Weekendowa metamorfoza" - sezon 6. już w emisji!

Tymczasem, kolejny sezon "Weekendowej metamorfozy", z Krzysztofem Miruciem w roli prowadzącego, wkroczył już na ekrany telewizorów! Tym razem, wraz ze swoją wierną ekipą, architekt robi niespodzianki dla dzieci, współmałżonków, a nawet sąsiadów - remontując im pokoje, sypialnie i gabinety. Pokazuje swoje zdolności architektoniczne, różne style oraz patenty na to jak w krótkim czasie odmienić wnętrze i sprawić radość najbliższym. Jest zabawnie, twórczo oraz pracowicie. Zapraszamy przed ekrany.

Nowe odcinki 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" można oglądać na antenie TVN Style w poniedziałki o 22:00.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości