Sporo młodszy czy dużo starszy partner? Głosy tych kobiet są podzielone!

Konfrontacje Agaty: Podsumowanie 3. odcinka
W 3. odcinku "Konfrontacji Agaty" Agata Młynarska zaprosiła do studia panie, które łączy zamiłowanie do mężczyzn, ale dzieli, i to poważnie, to w jakim wieku są kochani przez nie mężczyźni. Czy tym dwóm światom udało się dogadać? Zobaczcie podsumowanie odcinka!

Spotkanie kobiet, spośród których jedne uważają, że tylko 30 lat starszy partner zaspokoi wszystkie, nawet najskrytsze potrzeby i wymagania, a drugie sądzą, że jedynie wchodząc w relacje, nawet przelotne, z młodszymi o 20, czy 30 lat facetami są szczęśliwe, wywołało sporo emocji. Każda ze stron starała się pokazać, dlaczego to właśnie ten punkt widzenia jest im bliższy.

Ja potrzebuję się rozwijać i właśnie przy takim mężczyźnie, młodym mężczyźnie, ja się rozwijam. Ja tam widzę potencjał. On jest cały czas zafascynowany.
Ania

Amatorki młodych mężczyzn same określają się mianem MILF-ów i są z tego dumne, drugie z godnością znoszą zarzuty o to, że wiążą się ze staruszkami dla ich pieniędzy. Czy te dwie postawy znalazły jakiś punkt wspólny? Tak! Zarówno panie żyjące w związkach ze starszymi partnerami, jak również te wiążące się z młodszymi chłopakami zgadzają się, że orgazm oraz uczucie romantyczne są tak samo ważne w relacji.

"Konfrontacje Agaty" - co wydarzy się w 4. odcinku programu?

W „Konfrontacjach Agaty”, talk-show Agaty Młynarskiej, nie boimy się trudnych tematów. Świadome macierzyństwo to właśnie trudny temat, ale świadome wyrzeczenie się roli matki to temat, który sprawia, że padają naprawdę przykre słowa. Dziś przy stole Agaty Młynarskiej zasiądą po jednej jego stronie matki, dla których bycie mamą to sens życia, a po drugiej kobiety, które macierzyństwu powiedziały "nie" i wybrały dla siebie inną niż rola matki drogę życiową. Czy kobietom, tak bardzo różniącym się poglądami na najważniejsze decyzje życiowe, uda się porozumieć? Jak zacięta okaże się ta konfrontacja?

PREMIERA 4. odcinka programu "Konfrontacje Agaty" na antenie TVN Style - w środę 27 marca, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • niedziela 31 marca, 21:15
  • wtorek 2 kwietnia, 23:00

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości