Krzysztof Miruć wraca na antenę TVN Style! Nadchodzi nowy sezon "Weekendowej metamorfozy"

Weekendowa metamorfoza: Krzysztof Miruć
Weekendowa metamorfoza: sezon 6. na antenie TVN Style od 29 kwietnia
Kolejny sezon "Weekendowej metamorfozy" wkracza na antenę TVN Style! Na ekrany telewizorów powróci prowadzący Krzysztof Miruć, który w 6. serii programu zaprezentuje swoje nowe, inspirujące projekty.

Tym razem, wraz ze swoją wierną ekipą, architekt zrobi niespodzianki dla dzieci, współmałżonków, a nawet sąsiadów, remontując im pokoje, sypialnie i gabinety. Pokaże swoje zdolności architektoniczne, różne style i patenty na to jak w krótkim czasie odmienić wnętrze i sprawić radość najbliższym. Będzie zabawnie, twórczo i pracowicie. Zapraszamy przed ekrany.

Premiera 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" została zaplanowana na poniedziałek, 29 kwietnia o godzinie 22:00.

"Weekendowa metamorfoza" - co to za program?

Architekt Krzysztof Miruć potrafi w zaledwie kilka dni przeprowadzić całkowitą przemianę pomieszczenia. A wszystko to w tajemnicy przed jego właścicielami - w ramach sekretnego prezentu przygotowanego dla nich przez bliskich. Niespodzianka, wzruszenie i ogromna radość – wszyscy w programie czekają na ten moment!

Podczas wielkiego finału w jednej chwili spełniają się marzenia bohaterów, którym najbliżsi przygotowali wyjątkowy prezent. A wszystko za sprawą nieocenionej pomocy Krzysztofa Mirucia oraz jego niezawodnej ekipy!

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości