Piotr Cyrwus nie znosi pytań o Ryśka z "Klanu"? "To prasa to zrobiła"

Rogalska Show: Piotr Cyrwus
Rogalska Show: Czy Piotra Cyrwusa oburzają pytania o Ryśka z "Klanu"?
Za nami spotkanie z Piotrem Cyrwusem w "Rogalska Show". Chociaż aktor chętnie wypowiadał się w programie na liczne tematy - pytanie o postać Ryśka z serialu "Klan" Marzena Rogalska zadawała dość ostrożnie, ponieważ jak zaznaczyła - przed nagraniami ostrzegano ją, aby nie poruszać tego tematu.

Choć w pierwszym odruchu Piotr Cyrwus udawał, że wychodzi po nim ze studia - w rozmowie podkreślił, że pytania na ten temat są dla niego w porządku i nigdy nie miał z nimi problemu. Dodał również, że mit o jego oburzaniu się wykreowała prasa oraz, że znaczenie ma, aby ludzie, którzy mają z nim styczność, na przykład na stopie zawodowej - wiedzieli, jak naprawdę się nazywa.

Ja grałem tą rolę, jesteśmy w profesjonalnym programie, jeżeli są jakieś służby czy w firmie czy coś, to powinni raczej wiedzieć jak ja mam na prawdziwe nazwisko. Na ulicy - proszę bardzo - ludzie mnie rozpoznają, jadę gdzieś tam, do tej pory krzyczą za mną "Ryśku". (...) Ja sam oglądając amerykańskie seriale znam te postacie tylko z nazwisk serialowych, nie przywiązuję aż takiej wagi.
Piotr Cyrwus

Memy i żarty z Ryśka z "Klanu" bywają uciążliwe

Bardziej uciążliwymi od pytań na temat Ryśka - są dla Piotra Cyrwusa memy i żarty z postaci, które wciąż powstają w Internecie, pomimo upływu lat oraz wielu innych ról, w jakie aktor wcielił się odkąd zrezygnował z serialu "Klan". Tworzenie kolejnych historii na temat Ryśka potrafi być dla mężczyzny uciążliwe.

Tak to jest. Jest "Klan", Rysiek z "Klanu", to wtedy będą może jaja albo coś takiego. A też to się zrobiło jakimś memem strasznym. Mnie już to nie śmieszy, bo prostu to już było i zawsze ktoś wyciągnie coś, doczepi do czegoś, później właśnie się tworzą całe historie...
Piotr Cyrwus

Postać Ryśka należy docenić i bronić?

Mimo pojawiających się na temat Ryśka żartów oraz memów - Marzena Rogalska zwróciła uwagę, że ta postać z serialu "Klan" przekazywała widzom wiele wartości i choćby z tego względu należy ją docenić. Piotr Cyrwus przyznał prowadzącej "Rogalska Show" rację, podkreślając, że sam wielokrotnie bronił swojej roli.

Jak go zagrałem to go broniłem, no miałem taki tekst napisany i to grałem. Nawet pan Karpiński mi mówił... Ja mówię "nie no, panie Pawle, tak nie mówi nikt, tak się ludzie nie zachowują". A pan Karpiński mówi "Piotrek, ja po prostu nie robię dla ciebie tego serialu". I miał rację. Robiliśmy ten serial dla 11 milionów osób.
Piotr Cyrwus

Czy Piotrowi Cyrwusowi łatwo było uwolnić się od postaci Ryśka? Tego warto dowiedzieć się, oglądając najnowszy odcinek programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style lub w Playerze.

11. odcinek 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • poniedziałek 13 maja, 23:00
  • czwartek 16 maja, 21:00

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości