Piotr Cyrwus o stłamszeniu Polaków. "Coś nam wyjdzie, ale nie, to nie my zrobiliśmy"

Rogalska Show: Piotr Cyrwus
Rogalska Show: Piotr Cyrwus gościem 11. odcinka!
W 11. odcinku 2. sezonu "Rogalska Show" gościem Marzeny Rogalskiej będzie góral, aktor i fanatyk wędkarstwa - Piotr Cyrwus. Tylko u nas opowie szczerze o najważniejszych w swoim życiu rolach: męża, ojca i dziadka.

Podczas rozmowy z redaktorką Martyną Wielkopolan - Piotr Cyrwus odpowiedział na pytanie, czy w trakcie nagrań odcinka wydarzyło się coś, co go zaskoczyło. Zdradził także, czy jest zadowolony ze swojego udziału w programie "Rogalska Show", poruszając przy tym kwestię niechęci Polaków do chwalenia się własnymi sukcesami.

Starałem się być na tyle szczery, ale też nie starałem się coś udawać i myślę, że tak jakoś chyba dobrze poszło? Chociaż właśnie znowu ta... to nie jest pycha, tylko my w Polsce jesteśmy tak czasem stłamszeni przez to, że coś nam wyjdzie, ale "nie, nie, to nie my zrobiliśmy".
Piotr Cyrwus

"Rogalska Show" - co wydarzy się w 11. odcinku 2. sezonu?

W najnowszym odcinku "Rogalska Show" Piotr Cyrwus wyjaśni, dlaczego mama nie pozwoliła mu zostać muzykiem, jak poradził sobie z hejtem po roli najbardziej stereotypowego męża w tym kraju i co robi, jak nikt nie patrzy. A jeśli kochacie góralskie wesela, to macie szczęście, Piotr porwie was do tańca w rytm największych góralskich hitów.

Dajcie mu tę noc, tę jedną noc! A dowiecie się czegoś, czego nie wie nikt - Piotr Cyrwus potrafi być naprawdę groźny i… przystojny! Musicie to zobaczyć!

PREMIERA 11. odcinka 2. sezonu programu "Rogalska Show" na antenie TVN Style - w niedzielę 12 maja, o godzinie 22:00.

Powtórki odcinka:

 • poniedziałek 13 maja, 23:00
  • czwartek 16 maja, 21:00

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   Reporter: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości