Atrybuty dobrej teściowej. "Wiesz, że ona mi nogi masowała?"

Podsłuchane u fryzjera: Edyta
Podsłuchane u fryzjera: Rozmowy o teściowych
Rozmowy w salonach fryzjerskich to niekończąca się opowieść. W najnowszym odcinku "Podsłuchane u fryzjera" na tapet zostały wzięte... teściowe. Bohaterowie programu podzielili się swoimi przemyśleniami na temat ich atrybutów. Podsłuchajcie!

Rozmowę o byciu teściową w salonie fryzjerskim w Małej Wsi rozpoczęła Gabriela, która niedawno sama zyskała synową. Zapytana przez fryzjerkę Dorotę, co według niej oznacza bycie dobrą teściową - kobieta za przykład podała... mamę swojego męża!

Ja tego nie doceniałam, ja się obrażałam na tą moją teściową, a później ja zobaczyłam, że ona dla mnie źle nie chce, a ja wszystko odbierałam zupełnie inaczej.
Gabriela

Obiady od teściowej warto docenić?

Podobne przemyślenia na temat własnej teściowej miała Monika, która odwiedziła salon fryzjerski w Gliwicach. Kobieta wspomniała, że na początku małżeństwa irytowało ją, kiedy mama jej męża często gotowała im obiady, ponieważ miała wrażenie, iż nie może się "wykazać". Jednakże, szybko zatęskniła za smakołykami od teściowej.

Ona chciała dobrze. Z perspektywy czasu to tęsknię za tymi pierogami jak wpadam wiesz, z pracy zagoniona, to brakuje mi tego. A wtedy się wściekałam strasznie.
Monika

Na coś do jedzenia oraz picia do swojej teściowej może za to zawsze przyjść Małgosia. Bohaterka "Podsłuchane u fryzjera" z Gliwic podkreśliła, że teściów odwiedza często, a przy tym nie ma poczucia, aby w cokolwiek się oni wtrącali.

Zawsze jak przychodzimy, no nie, to od razu albo kawa i... do kawy.
Małgorzata

Teściowa towarzyszką do tańca, różańca i... ratowania po imprezie?

Całą masę pochwał zgarnęła także teściowa Edyty, która pojawiła się w salonie fryzjerskim w Płocku. Kobieta przyznała, że mama jej męża to kobieta "do tańca i do różańca", a ich relacja jest wyjątkowa.

Kiedyś wiesz co, byliśmy na jakiejś imprezie, wróciliśmy w jakim stanie wróciliśmy. Coś było w łazience, że ja chyba rozpłakałam się, że mnie nogi bolą. Ty wiesz, że ona mi nogi masowała? Masowała mi moja teściowa nogi. A jej córka, czyli siostra mojego męża, też bardzo fajna dziewczyna, łyżką mnie poiła. No pić mi się chciało.
Edyta

Co jeszcze bohaterowie najnowszego "Podsłuchane u fryzjera" mówili na temat swoich teściowych? Zachęcamy, aby podsłuchać ich rozmów we fragmencie wideo, a także, aby obejrzeć całość odcinka w powtórce na antenie TVN Style lub w Playerze.

5. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • piątek 5 kwietnia, 20:05
  • sobotę 6 kwietnia, 12:30

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości