Skarby z szafy: Ania Dec przeszukała szafy 92-letniej Teresy. Co w nich znalazła?

Skarby z szafy: Przegląd ubrań Teresy
Skarby z szafy: Porządki w szafach Teresy
Bohaterka 1. odcinka 2. sezonu programu "Skarby z szafy" to Teresa, 92-letnia podróżniczka. Ze swoich licznych podróży przywiozła do domu prawdziwe, ubraniowe perełki. Kobieta zdecydowała się zmienić swój styl, dlatego nadeszła pora na porządki w szafie. W tym pomogła jej Ania Dec.

W szafie Teresy prowadząca "Skarbów z szafy" odkryła ubrania, jakich próżno szukać w popularnych sklepach. Zapełnione półki oraz wieszaki skrywały perełki zachowane w fantastycznym stanie, wykonane z drogich materiałów. Ania Dec zwróciła uwagę na jedwabną bluzkę, którą w aplikacji sprzedażowej można było wystawić za całkiem sporą kwotę.

Ja w ogóle czuję, że to jest jedwab, tak? Wow. Wiesz, że to jest dodatkowa wartość i w aplikacji mamy taką możliwość, żeby w ogóle zaznaczyć, jaki to jest rodzaj tkaniny i to już winduje nam cenę bardzo wysoko.
Anna Dec

Wśród skarbów Teresy - Ania wypatrzyła ubrania z wielu stron świata. Podróżniczka posiada w szafie perełki sprzed lat, między innymi z Dubaju oraz Mediolanu. Dodatkowo, ta kobieta przełamuje wszelkie stereotypy związane z wiekiem. Jedną z bluzek postanowiła sprzedać, bo czuła się w niej... "babciowo"! Zachęcamy do obejrzenia fragmentu 1. odcinka 2. sezonu programu "Skarby z szafy", aby poznać ją lepiej.

"Skarby z szafy" - o czym jest ten program?

W tym programie TVN Style, prowadząca Anna Dec podpowiada jak zrobić porządek w szafie w duchu odpowiedzialnej mody. "Nie wyrzucaj, sprzedaj" - do tego zachęcani są uczestnicy "Skarbów z szafy". W każdym odcinku Ania pomaga bohaterom pozbyć się z szafy niepotrzebnych rzeczy i sprzedać je na platformie internetowej. Pieniądze ze sprzedaży uczestnicy mogą wydać na spełnienie jakiegoś marzenia.

W "Skarbach z szafy" znajdziecie mnóstwo porad dotyczących tego, jak sprzedawać w Internecie, jak utrzymać porządek i umiar w szafie, ale przede wszystkim dużo emocji oraz dobrej zabawy!

Cały odcinek programu "Skarby z szafy" z udziałem Teresy i Magdy można o dowolnej porze obejrzeć w Player.pl.

Zobacz także:

podziel się:

Pozostałe wiadomości