Ślub last minute: Zaskoczyły ich własne wesela! Tak reagowały pary młode z 1. sezonu programu

Ślub last minute: Reakcje bohaterów
Ślub last minute: Tak reagowali bohaterowie 1. sezonu
Przy organizacji ślubu na ostatnią chwilę można spodziewać się wszystkiego, a zmierzenie się z przeciwnościami losu jest nieuniknione. Eksperci z programu "Ślub last minute" udowodnili jednak, że w kilkanaście dni da się spełnić marzenia bohaterów, zaskakując ich wieloma zrealizowanymi planami.

Przepiękne dekoracje, kolorowe kwiaty, wyjątkowe miejsca, a nawet zadbanie o sycylijski klimat w Polsce - to zaledwie kilka aspektów, którymi zajmowali się profesjonaliści z programu "Ślub last minute", aby jego bohaterowie mogli przeżywać najpiękniejszy dzień swojego życia na przyjęciach dopiętych na ostatni guzik. Spełnianie marzeń par młodych często udawało się w 110%, o czym bohaterowie komunikowali z ogromną ekscytacją.

Ale pięknie, kolorowo. Gdy się wchodzi jest tak przyjemnie, w sensie właśnie jest tak jak chcieliśmy - na luzie i tak przyjemnie po prostu. Jest naprawdę pięknie.
Weronika

Które elementy wesela najbardziej przypadły do gustu świeżo upieczonym żonom i mężom? Zachęcamy, aby przekonać się, oglądając wzruszające podsumowanie 1. sezonu programu "Ślub last minute".

"Ślub last minute" - co to za program?

Nic nie jest gotowe, na wszystko za mało czasu, a termin ślubu zbliża się nieubłaganie – w programie „Ślub last minute” nasi konsultanci ratują z takich opresji niejedną parę i pokazują, że ceremonię zaślubin i wesele, można zorganizować budżetowo i w krótkim czasie. Bohaterami odcinków są pary, które z różnych powodów decydują się na szybki ślub i wesele. Dwa teamy profesjonalistów – Agnieszka Winnicka, dekoratorka i Magda Socha Włodarska, projektantka mody oraz Darek Zwadowski, wedding planner i Piotr Sałata, projektant sukien ślubnych – przedstawiają dwie różne koncepcje na celebrowanie tego szczególnego dnia. Para wybiera jedną z nich, a wygrany team musi zmierzyć się z czasem oraz innymi przeciwnościami, żeby ślub i wesele były niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?
Materiał promocyjny

Jak ciekawie można spędzić lato w mieście?