Tym sposobem efektownie zapakujesz każdy prezent. Sprawdziła go Ania Nowak-Ibisz

Anka testuje internety: jak efektownie zapakować prezent?
Chociaż nie warto oceniać czegokolwiek po opakowaniu - miło jest otrzymać pięknie zapakowany, cieszący oko prezent. Trudniej jest go samodzielnie spakować. Dla tych, którym pakowanie prezentów spędza sen z powiek - Ania Nowak-Ibisz pokazała dość prosty i efektowny sposób.

Aby obdarowywana osoba mogła cieszyć się wyjątkowo zapakowanym prezentem i nabrać przekonania, że w jego przygotowanie włożyliście swoje starania - w programie "Anka testuje internety" Ania Nowak-Ibisz krok po kroku pokazała, jak się do tego zabrać. W jej przypadku pakowanym przedmiotem była książka, ale technika pakowania prezentów zaprezentowana przez Anię doskonale sprawdzi się także przy innych akcesoriach.

Pakowanie prezentów - jak odmierzyć idealną ilość papieru?

Pakowanie prezentu sposobem Anny Nowak-Ibisz należy zacząć od dokładnego odmierzenia odpowiedniej ilości papieru tak, aby cały proces mógł zakończyć się powodzeniem. Jak to zrobić?

Musimy sobie najpierw odmierzyć odpowiedni papier. Odmierzamy go tak, że jak mamy arkusz to bierzemy książkę, przysuwamy sobie ją do brzegu. Uwaga, raz i brzeg. I od tego brzegu musimy sobie zostawić jeszcze margines i dopiero tutaj ciąć.
Anna Nowak-Ibisz

Jak zapakować prezent, aby nie pozostawić brzydkich krawędzi?

Po wykonaniu serii ruchów, które Anna Nowak-Ibisz dokładnie prezentuje we fragmencie najnowszego odcinka "Anka testuje internety" - prezent jest już prawie spakowany. Aby zatroszczyć się o jego idealny wygląd - prowadząca programu udzieliła wskazówki w jaki sposób zadbać o to, aby krawędzie papieru prezentowały się estetycznie.

Dla perfekcyjnych jeszcze można zrobić... Czasami ta krawędź jest taka nieestetyczna, nieelegancka - mi się akurat ona bardzo podoba, bo się bardzo dobrze kończy, nie musiałabym tego robić, no ale jeszcze żeby było tak elegancko to robicie tak.
Anna Nowak-Ibisz

Opakowanie stworzone przez Anię robi ogromne wrażenie. Posiada nawet kieszonkę na kartkę z życzeniami lub zdjęcie, a także osobną na kwiat! Zachęcamy, aby zapoznać się ze sposobem prowadzącej "Anka testuje internety" i zachwycić obdarowywaną osobę Waszymi umiejętnościami. Pozostałe patenty i lifehacki warto natomiast podejrzeć w powtórkach programu na antenie TVN Style lub w Playerze.

Powtórki odcinka:

 • wtorek 13:30
  • czwartek 20:30
   • piątek 14:35
    • sobota 14:15

     Zobacz także:

     Autor: Martyna Wielkopolan

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości