Ogród Magdy potrzebował solidnej metamorfozy. "Nie mamy co robić w tym ogrodzie"

Odlotowy ogród: Ogród Magdy i Mariusza potrzebował solidnej przemiany!
Magda z Mariuszem mieszkają w Poznaniu od czasu studiów i choć bardzo lubią swój dom oraz ogród - ten drugi przez 8 lat pozostał na "liście oczekującej na zagospodarowanie". Z tego powodu postanowili poszukać pomocy u Dominika Strzelca w programie "Odlotowy ogród".

Na ogród przed metamorfozą, którą wykonała w nim ekipa Dominika - narzekały nawet córki bohaterów najnowszego odcinka "Odlotowego ogrodu" - Zuzia i Aśka. Zapytane, co najczęściej robią w tej zielonej przestrzeni odpowiedziały z rozbrajającą szczerością.

No najczęściej właśnie bawimy się z psem i to tyle. Więcej nie mamy co robić w tym ogrodzie, bo nic tam bardziej nie ma takiego.
Zuzia i Asia

Mariusz przyznał, że do ciekawego zagospodarowania ogrodu brakuje im wiedzy profesjonalnej. Aby coś zaczęło się w nim dziać - rodzina zaprosiła Dominika Strzelca i omówiła z nim swoje oczekiwania oraz marzenia. Zobaczcie, co ogrodnik zastał na miejscu, kiedy przyjechał do Magdy i Mariusza. Jak zmieniło się to miejsce? Warto przekonać się w powtórce "Odlotowego ogrodu" na antenie TVN Style.

"Odlotowy ogród" - co działo się w 4. odcinku 5. sezonu?

W tym odcinku "Odlotowego ogrodu" Dominik i jego ekipa odwiedzili Poznań, gdzie mieszka Magda wraz z mężem i dwiema córkami. Magda, gdy tylko usłyszała apel Dominika - uznała, że mówi on właśnie do nich. Dlatego od razu wysyła zgłoszenie do programu.

Rodzina mając niewielki ogród, w kształcie prostokąta z bardzo starymi tujami, kompletnie nie miała pomysłu na tę przestrzeń. Dominik miał pełne pole do popisu, a co z tego wyszło? Zobaczcie sami!

4. odcinek 5. sezonu programu "Odlotowy ogród" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • czwartek 28 marca, 20:00
  • sobotę 30 marca, 18:00

   Zobacz także:

   Autor: Martyna Wielkopolan

   podziel się:

   Pozostałe wiadomości