Jak mieć atrakcyjne i tanie wakacje? Poznaj najciekawsze pomysły z "Pojedynku na podróże"

Pojedynek na podróże: Maria Winiarska i Hanna Zborowska
Pojedynek na podróże: Patenty na tanie i wyjątkowe wakacje
Jeśli wciąż zastanawiacie się, gdzie w tym roku pojechać na wakacje - z pomocą przychodzą pary prowadzące z 1. sezonu programu "Pojedynek na podróże". Kasia i Kuba z Podróży Odbytej oraz Hania Zborowska z jej najbliższymi pokazali, jak spędzić wakacje w atrakcyjnym miejscu, nie wydając przy tym ogromnych pieniędzy. Zainspirujcie się!

Wybierając się na wakacje (szczególnie poza granice Polski) warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników. Jednym z nich jest bezpieczeństwo miejsca, które chce się odwiedzić. Propozycją bezpiecznego, zagranicznego kierunku od Kasi i Kuby z "Pojedynku na podróże" jest Oman, zajmujący wysokie miejsce w rankingu najbezpieczniejszych krajów świata. W Omanie można także smacznie zjeść bez konieczności wydawania sporych sum pieniędzy, co jest kolejnym z czynników przemawiających na korzyść tego kierunku.

Trzeba iść do coffee shop'u i zjeść na przykład takie papryczki w cieście albo tam jakiś falafel czy jakaś soczewica w curry
- tanie możliwości jedzenia w Omanie wymienił Kuba z Podróży Odbytej.

Coś dla miłośników zwiedzania oraz kontaktu z naturą

Dla wszystkich, którym egzotyczne kierunki nie marzą się aż tak bardzo - swoje propozycje przedstawiła Hanna Zborowska, podróżująca w "Pojedynku na podróże" między innymi z mamą Marią Winiarską oraz przyjaciółką Kasią Lange. Osobom, które w czasie wolnym chętnie zwiedziłyby większe miasto - podróżniczka zaproponowała wyjazd do Berlina.

Wspaniałe w Berlinie jest to, że oprócz tego, że miasto jest wielokulturowe to jest to miasto równości
- podkreśliła Hanna Zborowska.

Aby odreagować i wyciszyć się po zwiedzaniu tłocznego miasta - prowadząca "Pojedynku na podróże" zasugerowała natomiast wycieczkę nad morze. W jednym z odcinków programu postawiła na odwiedzenie Półwyspu Helskiego z koleżanką.

Wiesz co ja kocham najbardziej jak wjeżdżam już na Hel? Zrzucasz buty, chodzisz boso, niczym się nie przejmujesz
- zwróciła uwagę Kasie Lange.

Estonia - doskonałe miejsce do realizacji szalonych pomysłów

Kontakt z naturą - bardzo dosłowny - można poczuć także, decydując się na podróż do Estonii. Kasia i Kuba z Podróży Odbytej wybrali się tam, wydając 2 tysiące zł na parę. Oboje zwrócili uwagę, iż kraj ten jest niezwykle urokliwy i jest w nim dużo zieleni.

A najlepsze jest to, że gdzie nie pojedziemy to dosłownie jesteśmy sami, więc można sobie pozwolić na pełen kontakt z naturą i różne ciekawe pomysły
- dodał Kuba, wskakując do jeziora "w stroju Adama".

Więcej podróżniczych inspiracji warto poszukać w odcinkach programu "Pojedynek na podróże", które można nadrobić w Player.pl, szczególnie, że już niebawem w TVN Style będzie można oglądać jego kolejny sezon!

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości