Aleksandra Zaręba i Weronika Oderkiewicz nowymi prowadzącymi "Ślubu last minute"! Co o nich wiemy?

Aleksandra Zaręba i Weronika Oderkiewicz nowym kobiecym duetem "Ślubu last minute"
Weronika Oderkiewicz o nowym, kobiecym duecie w programie "Ślub last minute"
To już pewne - w nadchodzącym, drugim sezonie programu TVN Style "Ślub last minute" poznamy nowy, kobiecy duet prowadzących. Wedding plannerki Aleksandra Zaręba i Weronika Oderkiewicz zajmą miejsce Agnieszki Winnickiej oraz Magdy Socha-Włodarskiej i staną do ślubnej rywalizacji z Piotrem Sałatą oraz Dariuszem Zwadowskim. Co wiemy o nowych prowadzących?

Weronika Oderkiewicz i Aleksandra Zaręba to wedding plannerki, znane w Internecie jako "Znajome Planerki". W swojej pracy zajmują się organizacją nie tylko wesel, ale także imprez okolicznościowych. Ola i Weronika pracują głównie w Warszawie, ale - jak deklarują na swoim instagramowym profilu - dla klientów są w stanie dojechać wszędzie. Poza pracą Aleksandra (częściej nazywana Zolą) kocha podróże, wyszukuje ubraniowe perełki z drugiej ręki oraz zajmuje się swoim kotem - Maszką. Weronika (Werka) uwielbia słuchać podcastów kryminalnych, testować nowe potrawy i... nowe buty.

Czego możemy spodziewać się po kobiecym duecie w 2. sezonie "Ślubu last minute"?

W rozmowie z redaktorką tvn.pl Martyną Wielkopolan - Weronika Oderkiewicz opowiedziała, czego można spodziewać się po nowym, kobiecym duecie w 2. serii programu "Ślub last minute".

Na pewno świeżego spojrzenia, no bo chłopaki byli w pierwszym sezonie, więc już gdzieś mają zastane pewne przemyślenia, więc na pewno świeże spojrzenie, dużo, dużo nowych pomysłów i właśnie takiej delikatnej kobiecości
- zdradziła wedding plannerka.
240618_slm_zareba_1_www
Aleksandra Zaręba o telewizyjnym debiucie w programie "Ślub last minute"

Emocje towarzyszące telewizyjnemu debiutowi

Zarówno w przypadku Werki, jak również Zoli - udział w programie TVN Style "Ślub last minute" to ich telewizyjny debiut. Reporterka Martyna Wielkopolan zapytała wedding plannerki, jakie emocje towarzyszą im na planie zdjęciowym.

Nie mogę ukrywać, że na pewno był trochę stres przed rozpoczęciem nagrań, natomiast jak już teraz jestem kolejny dzień to mogę powiedzieć, że czuję się naprawdę świetnie
- odpowiedziała Aleksandra Zaręba.

Mieszane uczucia w związku z telewizyjnym debiutem ogarnęły drugą z nowych prowadzących. Dlaczego?

Jestem typem perfekcjonistki, więc bardzo mi zależy na tym, żeby wszystko tutaj przebiegało super, a jednak jest to wyjście ze swojej strefy komfortu, natomiast nie ukrywam, że mamy super ekipę i jest to mega przygoda
- tłumaczyła Weronika Oderkiewicz.

O tym jakie rozwiązania Werka i Zola zaproponują bohaterom nowego sezonu programu "Ślub last minute" będziecie mogli przekonać się za jakiś czas na antenie TVN Style.

"Ślub last minute" - wciąż możesz wziąć udział w 2. serii programu!

Choć pierwsze odcinki drugiego sezonu programu TVN Style "Ślub last minute" są już nagrywane, wciąż poszukiwane są pary, które chciałyby wziąć w nim udział i powiedzieć sobie "tak" podczas uroczystości przygotowanej przez naszych ślubnych ekspertów.

Do „Ślubu last minute” zapraszamy pary, które chcą się pobrać lub odnowić śluby. Wasz wiek nie gra roli. Wspólny mianownik to spontaniczna decyzja oraz elastyczność i otwartość na niestandardowe rozwiązania. To będzie ślub szyty na Waszą miarę! Szczegóły castingu oraz jego regulamin dostępne są TUTAJ. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości