Ponadczasowe pytanie: kto jest lepszym kierowcą? Klienci salonów fryzjerskich odpowiedzieli!

Podsłuchane u fryzjera: Kto lepiej kieruje - kobiety czy mężczyźni?
Dyskusje o umiejętnościach prowadzenia samochodów od zawsze wzbudzają emocje, a pytanie "kto lepiej kieruje - kobiety czy mężczyźni?" może prowadzić nawet do sprzeczki! Jakie zdanie na ten temat mają bohaterowie programu "Podsłuchane u fryzjera"? Podsłuchajcie!

Bohaterka programu "Podsłuchane u fryzjera", która odwiedziła salon Doroty i Eweliny w Małej Wsi, stawia sprawę jasno: lepiej jeżdżą kobiety!

Oczywiście, że kobieta. My tak w ogóle fajnie jeździmy.
Magda

Mariusz, który wpadł na strzyżenie do salonu fryzjerskiego w Radomiu, ma na ten temat swój, odmienny pogląd.

Powiem Ci tak, kobiety bardzo dobrze jeżdżą, tylko zależy które. Znałem taką, co na przykład jak jechała do pracy to tylko skręcała w prawo i objechała cały Radom - dopiero dojechała do pracy, bo nie potrafiła skręcić w lewo, więc no... Dobra, jestem zdania, że mężczyźni lepiej jeżdżą od kobiet.
Mariusz

Dobrze prowadzą ci, którzy za kółkiem dobrze się czują!

W łódzkim salonie - fryzjerka Matylda przyznała szczerze: nie ma sensu brać się za prowadzenie samochodu, jeśli nie czuje się do tego pociągu. Brak prawa jazdy jest jej świadomą decyzją, a dobrze jeżdżą ci, którzy mają do tego dryg.

Ja nie lubię adrenaliny i nie lubię prędkości i boję się, że w takiej sytuacji, gdzie dużo się dzieje i to jest ułamek sekundy to ja czegoś nie zauważę.
Matylda

Umiejętna jazda kończy się tam, gdzie zaczyna się... parkowanie?

Klientka salonu fryzjerskiego w Gliwicach przyznała natomiast, że to, w czym jej zdaniem mężczyźni są lepsi, to parkowanie. Skąd się to według niej bierze?

Jacyś tacy chyba bardziej precyzyjni [są], może tak wiesz, potrafią się w szczeliny mniejsze wciskać.
Monika

W salonie w Łodzi również toczyły się rozmowy dotyczące parkowania. Michał, który odwiedził go razem ze swoją żoną Martą, zamknął dyskusję na temat tego, kto jest w nim lepszy - argumentem o parkowaniu równoległym.

Jak zaparkujesz równolegle bez kamer i czujników to wtedy wznawiamy dyskusję.
Michał

Zachęcamy do wysłuchania całości rozmów o kierowcach, które toczyły się we fragmencie najnowszego odcinka programu "Podsłuchane u fryzjera". Zapraszamy także na jego powtórki - na antenie TVN Style.

4. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • środę 27 marca, 22:50
  • piątek 29 marca, 20:00
   • sobotę 30 marca, 12:30

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości