Wspomnienia pierwszych pocałunków rozczuliły klientów salonów fryzjerskich. "Miałam motyle w brzuchu"

Podsłuchane u fryzjera: Magdalena
Podsłuchane u fryzjera: Bohaterowie wspominają swoje pierwsze pocałunki
Pierwszy pocałunek to ekscytujące doświadczenie dla każdego człowieka, ale u niektórych może także budzić stres. Jak swoje pierwsze pocałunki wspominają bohaterowie programu "Podsłuchane u fryzjera"? Podsłuchajmy.

Bohaterka programu "Podsłuchane u fryzjera" Magda, która odwiedziła salon fryzjerski w Łodzi - pierwszy pocałunek przeżyła... ze swoim mężem! W dodatku, można powiedzieć, że to zbliżenie było przez kobietę cierpliwie wyczekane.

To akurat na imprezie, na osiemnastce, gdzie stricte ja go zaprosiłam na tę imprezę, żeby było śmieszniej. I poszło. (...) Ja mojego męża zobaczyłam pierwszy raz jak miałam 15 lat, ponieważ mieszkał blisko mnie, a jest 6 lat ode mnie starszy, więc wtedy to byłam gówniara dla niego.
Magdalena

Romantyczny pocałunek, złożony nad brzegiem morza

W salonie fryzjerskim w Małej Wsi swój pierwszy pocałunek wspominał Mariusz. Jak się okazało przeżył go na wakacjach z Anią, dziewczyną z Wrocławia, która w pamięci utkwiła mu aż do dzisiaj.

Byliśmy z chłopakami na wakacjach. Jak to małolaci tam plecak, szczoteczki do zębów i wiesz, rozkładany namiot. I przeszły dwie dziewczyny i taka czarnula szła. Myślę sobie: Boże jaka piękna dziewczyna, żebym ja taką dziewczynę miał. Nie minęło 15 minut, one podchodzą, jedna do mnie podchodzi, ta właśnie, która mi się podobała (...) i poszliśmy sobie na spacer nad morze i właśnie pamiętam ten pierwszy, namiętny pocałunek z Anią.
Mariusz

Skradziony buziak, wywołujący motyle w brzuchu

Kasia, która do fryzjera wybrała się w Poznaniu, stanowczo zaprzeczyła podejrzeniom Claudine, która sugerowała, że kobieta zapomniała już szczegółów swojego pierwszego pocałunku. Podkreśliła, że wydarzenie to poderwało do lotu motyle w jej brzuchu.

To było w wieku 15 lat. Taki chłopak, który się tam we mnie podkochiwał, zaprosił mnie na spacer i pocałował mnie w policzek i miałam motyle w brzuchu jak stąd do Chin i z powrotem!
Katarzyna

Nie wszystkie pierwsze pocałunki bohaterów programu "Podsłuchane u fryzjera" miały słodki smak. O tym, co przydarzyło się Ernie, która odwiedziła salon fryzjerski w Łodzi, możecie dowiedzieć się z powyższego fragmentu. Najnowszy odcinek warto także obejrzeć w całości - w powtórkach na antenie TVN Style lub w Playerze.

8. odcinek programu "Podsłuchane u fryzjera" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć w:

 • środę 24 kwietnia, 22:50
  • piątek 26 kwietnia, 20:00
   • sobotę 27 kwietnia, 12:30

    Zobacz także:

    Autor: Martyna Wielkopolan

    podziel się:

    Pozostałe wiadomości