Sandra Kubicka o hejcie, którego doświadczyła po urodzeniu syna. "Też jestem tylko człowiekiem, który ma emocje"

Co słychać?: Sandra Kubicka i Daria Pacańska
Co słychać?: Sandra Kubicka o walce z hejtem po urodzeniu syna
W programie TVN Style "Co słychać?" reporterzy często pytają gwiazdy, co aktualnie dzieje się w ich życiu. Na pokazie Paprocki & Brzozowski, który we wtorek 2 lipca odbył się w warszawskiej Elektrowni Powiśle, Daria Pacańska porozmawiała z Sandrą Kubicką. Modelka i influencerka pojawiła się na wydarzeniu publicznym pierwszy raz odkąd została mamą.

Reporterka "Co słychać?" Daria Pacańska zapytała Sandrę Kubicką skąd wzięła się decyzja o zabieraniu przez kobietę głosu w wielu ważnych sprawach. Modelka i influencerka zaznaczyła, iż wynika to z jej natury, ponieważ zawsze była osobą otwartą, chętnie dzieliła się swoją codziennością, a swój instagramowy profil traktowała jak otwarty pamiętnik. To jednak nie zawsze spotykało się z uznaniem odbiorców w mediach społecznościowych.

Zarzucano mi, że za bardzo się otwieram, że jestem za uśmiechnięta, za szczęśliwa, za wszystko i że to takie amerykańskie. (...) Ja też jestem po prostu tylko Sandrą, ja nie żyję w żadnym "La la landzie" ani bajce i po prostu chcę to pokazywać
- podkreśliła Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka wsparciem dla wielu mam

W swoich mediach społecznościowych Sandra Kubicka dzieli się obecnie kwestiami związanymi z macierzyństwem. Zanim została mamą otwarcie opowiedziała swoim odbiorcom o zmaganiach z zespołem policystycznych jajników i trudnościach z zajściem w ciążę. W rozmowie z Darią Pacańską - modelka i influencerka podkreśliła, że jej doświadczenia dały nadzieję wielu kobietom, które mają takie same problemy.

Gdy zaszłam w tą ciążę zobaczyłam, że dałam nadzieję tym kobietom, że da się być matką, a teraz, gdy jestem matką i przechodzę przez wszystkie takie ciężkie etapy wiem, że jest nas więcej
- zwróciła uwagę Sandra Kubicka.

Jak Sandra Kubicka poradziła sobie z falą hejtu?

Niestety, oprócz sporego grona kobiet, z którymi Sandra Kubicka mogła dzielić się doświadczeniami i wzajemnie wspierać - po urodzeniu synka na profilach w mediach społecznościowych modelki wylał się ogromny hejt. Fala negatywnych słów zmusiła Sandrę do tego, aby wyłączyć możliwość dodawania komentarzy pod jej postami.

Czasami staram się po prostu to olewać, ale też jestem tylko człowiekiem, który ma emocje i takie plucie po mnie cały czas też ma jakieś konsekwencje i czasami po prostu chce mi się płakać. Wtedy wchodzę w te fajne wiadomości i widzę, że jednak są ludzie, dla których warto to robić
- wyznała podczas rozmowy.

Jakimi słowami od koleżanek z redakcji TVN Style - po jej wyznaniu - podzieliła się z Sandrą Kubicką reporterka "Co słychać?" Daria Pacańska? Całości rozmowy warto wysłuchać w powyższym wideo.

Nowe odcinki programu "Co słychać?" można oglądać na antenie TVN Style od poniedziałku do piątku o 18:40 oraz w niedziele o 18:30.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

Reporter: Daria Pacańska

podziel się:

Pozostałe wiadomości