Tak bohaterowie 6. sezonu "Weekendowej metamorfozy" reagowali na niespodzianki. Polały się łzy!

Weekendowa metamorfoza: Krzysztof Miruć i Nadia
Weekendowa metamorfoza: Reakcje bohaterów 6. sezonu
Za nami kolejny sezon programu "Weekendowa metamorfoza". Już po raz szósty udało się zaskoczyć jego uczestników 3-dniowymi przemianami pomieszczeń w ich domach. Jak tkwiący w błogiej nieświadomości bohaterowie odcinków reagowali na końcowe efekty prac ekipy Krzysztofa Mirucia?

To był naprawdę emocjonujący sezon "Weekendowej metamorfozy". W 6. serii programu ekipa Krzysztofa Mirucia wyremontowała 3 sypialnie, 2 salony, 2 pokoje nastolatków oraz 1 gabinet. Przez bohaterów, którzy po raz pierwszy widzieli efekty przemian swoich wnętrz, przelewały się fale emocji. Niektórzy z nich krzyczeli z zachwytu i ekscytacji, inni nie kryli łez wzruszenia, a jeszcze inni nie potrafili wydusić z siebie słowa.

Solidna porcja wzruszeń nie tylko dla bohaterów programu

Jedną z najbardziej emocjonalnych reakcji 6. sezonu "Weekendowej metamorfozy" wzruszyła widzów pani Alicja, której córka Monika z wnuczką Katią przygotowały niespodziankę w postaci przemiany salonu. Pokoju nie remontowano od wielu lat i był w opłakanym stanie. Efekt końcowy prac ekipy Krzysztofa Mirucia doprowadził kobiety do łez wzruszenia.

Teraz ich wszystkich zaproszę i niech im gały wyjdą
- podkreśliła pani Alicja, nawiązując do sąsiadów, którzy nie chcieli jej odwiedzać, ze względu na opłakany stan salonu.

Ilona nie uwierzyła własnym oczom, ani... swojemu mężowi

Inną, równie poruszającą reakcją z 6. serii programu "Weekendowa metamorfoza", było zdumienie Ilony, która po powrocie z weekendu poza miastem ujrzała kompletnie odmienioną sypialnię, jaką dzieli z Mariuszem. Kobieta była przekonana, że to mąż przygotował dla niej tę niespodziankę, ale... on również był w szoku! W rzeczywistości zgłoszenie do programu nadeszło od ich przyjaciółki Magdy, o czym para nie miała pojęcia.

Kiedy to zrobiłeś? Nie oszukuj
- mówiła Ilona, starając się wydobyć z nieświadomego Mariusza więcej informacji.

Pozostałe, wzruszające reakcje bohaterów "Weekendowej metamorfozy 6" warto zobaczyć, oglądając powyższe wideo, a wszystkie odcinki najnowszej serii programu można nadrobić w serwisie streamingowym Max.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości