Tymi wyznaniami gwiazdy zaskoczyły nawet Marzenę Rogalską! Do czego przyznawali się goście "Rogalska Show 2"?

Rogalska Show: Mikołaj Roznerski i Marzena Rogalska
Rogalska Show: Najbardziej zaskakujące wyznania gwiazd 2. sezonu
W programie "Rogalska Show" gwiazdy pokazują się od stron, których fani nie mieli okazji poznać wcześniej, ale niektórymi wyznaniami goście 2. sezonu zaskoczyli samą prowadzącą! Przypomnijcie sobie najbardziej niespodziewane wypowiedzi drugiej serii wieczornego show.

Autorem jednego z najbardziej zaskakujących oznajmień powiązanych z jego codziennością w 2. serii "Rogalska Show" był Mikołaj Roznerski, który zdradził, że hot dogi je... bez bułki. Jest to aspektem rodzącym wiele zabawnych sytuacji w życiu aktora, szczególnie podczas wizyt na stacji benzynowej.

Na stacji benzynowej zawsze jak kupuję: poproszę tylko te trzy parówki. Bez bułki. Że co? Bez bułki. Pani skasuje tak samo jak za hot doga z bułką, ale bez bułki.
Mikołaj Roznerski

Misiek Koterski o aktorskich umiejętnościach

Wyznanie, które zaskoczyło samą Marzenę Rogalską, padło z ust Miśka Koterskiego, kiedy kobieta zapytała go, jaka umiejętność z pracy aktora jest mu najbliższa: śpiew, taniec czy recytacja? Na to pytanie aktor odpowiedział z rozbrajającą szczerością, czym spowodował gromki wybuch śmiechu u prowadzącej wieczornego show.

Właściwie żadna.
Michał Koterski

Pomidor motywuje wszystkich do szczerości

Jednym z nowych elementów stałych, jakie wprowadzone zostały w 2. sezonie "Rogalska Show", był tzw. pomidor. Każda z gwiazd, które pojawiły się w studiu u Marzeny Rogalskiej wzięła udział w "przesłuchaniu". Ich zadaniem było w ciągu 60 sekund odpowiedzieć szczerze na wszystkie pytania prowadzącej, które niejednokrotnie dotykały bardzo prywatnych sfer życia. Jeśli gwiazda nie odpowiedziała, posłużyła się hasłem "pomidor" lub nie zmieściła w czasie - rekwizyt wielkiego pomidora na planie wybuchał.

To właśnie ta gra zmotywowała gościnie Marzeny Rogalskiej do najbardziej zaskakujących wyznań. W jej trakcie Ewa Minge przyznała się, że największą z jej wad jest obżarstwo, a gdy nikt nie patrzy lubi oglądać... serial "Ranczo". Anna Nowak-Ibisz wyznała, że pierwszy raz całowała się w wieku 7 lat, a Joanna Liszowska zdradziła, że wydała kiedyś na buty 3 tysiące zł.

Na jakie inne niespodziewane oznajmienia zdobyły się gwiazdy 2. sezonu "Rogalska Show"? Posłuchajcie w powyższym wideo.

Powtórki 2. sezonu programu "Rogalska Show" można oglądać na antenie TVN Style w niedziele o 22:00 oraz czwartki o 21:00. Wszystkie odcinki są także dostępne w Playerze.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości