Oglądał wszystkie programy Krzysztofa Mirucia. Teraz architekt odmienił jego pokój. Jak wyszło?

Weekendowa metamorfoza: Kacper i jego rodzice
Weekendowa metamorfoza: Efekt przemiany pokoju Kacpra
Kacper jest typowym dwunastolatkiem zafascynowanym grami komputerowymi. On i jego rodzice mieszkają w starej, przedwojennej kamienicy. Cała rodzina wróciła 3 lata temu do rodzinnego mieszkania mamy Kacpra, Ewy. Chłopiec od dawna marzył o wnętrzu, do którego będzie mógł zapraszać kolegów. Jak zmienił się jego pokój po "Weekendowej metamorfozie"?

Przed zmianami Kacper niestety bardzo wstydził się swojego pokoju, dlatego jego rodzice postanowili zrobić mu niespodziankę i zgłosili się po pomoc do Krzysztofa. Architekt nie wahał się ani chwili i podjął się tego wyzwania. Jak na kamieniczne wnętrze przystało pokój jest niewielki i ma ponad 3 metry wysokości, ale Krzysztof ma patent na wszystko. W 3. odcinku 2. sezonu "Weekendowej metamorfozy" dowiadujemy się jak optycznie obniżyć pomieszczenie oraz co zrobić, żeby na niewielkiej przestrzeni pomieścić wszystko, czego potrzebuje nastolatek.

Reakcja Kacpra na metamorfozę pokoju

Widok wyremontowanego pokoju wprawił Kacpra w osłupienie. Uradowany chłopiec rzucił się na szyję rodzicom, dziękując za niespodziankę. Po chwili zaczął skakać po odmienionym wnętrzu, powtarzając tylko jedno słowo - "wow". Coś więcej zdołał powiedzieć dopiero zapytany przez Krzysztofa Mirucia o to, co najbardziej podoba się mu w nowym pokoju.

Wszystko. Na pewno te szafy, będę miał dużo miejsca do przechowywania.
Kacper

Zarówno Kacpra, jak również jego rodziców, zaskoczyło też rozwiązanie z zamykanym łóżkiem, wbudowanym w meble. W ten sposób - w nocy chłopiec będzie mógł wygodnie się wysypiać, a w dzień mieć więcej miejsca w pokoju.

Zachęcamy do obejrzenia efektów metamorfozy w powyższym wideo, a także do zobaczenia całości odcinka programu "Weekendowa metamorfoza" - na antenie TVN Style lub w Playerze.

3. odcinek 6. sezonu programu "Weekendowa metamorfoza" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć:

 • we wtorek 14 maja, 15:35
  • w sobotę 18 maja, 16:05
   • w niedzielę 19 maja, 10:25
    • w poniedziałek 20 maja, 13:30

     Zobacz także:

     Autor: Martyna Wielkopolan

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości