Księżniczka Charlotte przypomina królową Elżbietę II? "Rozstawia braci po kątach"

Księżniczka Charlotte - podobieństwo do Królowej Elżbiety II
Królewskie wnuki: Charakterystyka księżniczki Charlotte
Choć ma zaledwie 9 lat - księżniczka Charlotte to odważna i stanowcza dziewczynka. Mając za wzór swoją mamę - księżną Kate - oraz królową Kamilę, nabiera pewności podczas oficjalnych wystąpień, a nawet... zwraca uwagę swoim braciom. Dziewięciolatkę scharakteryzowali szczegółowo komentatorzy dokumentu "Królewskie wnuki".

Z dokumentu "Królewskie wnuki" można dowiedzieć się, że czasy, w których to starszy brat księżniczki Charlotte - książę George - pouczał ją, jak powinna się zachowywać - minęły. Obecnie, jak zauważył Simon Vigar, dworski korespondent, to dziewięciolatka rozstawia braci po kątach. Jedną z tego rodzaju sytuacji można było zaobserwować podczas pogrzebu królowej Elżbiety II, kiedy Charlotte upominała starszego brata.

W czasie obchodów jubileuszu królowej jechali otwartą karetą. Louis, jak to Louis, brykał ile wlezie, aż w końcu Charlotte powiedziała dość. To urocze, ale i znamienne, bo prawdopodobnie taka będzie zawsze
- inną sytuację z udziałem księżniczki wspominała w filmie dziennikarka Daisy McAndrew.

Pewność siebie cechuje księżniczkę Charlotte

Mimo młodego wieku córka Kate oraz Williama nie czuje się speszona dworskimi uroczystościami i chętnie w nich uczestniczy. Wydaje się pewną siebie dziewczynką, o czym w dokumencie "Królewskie wnuki" opowiedziała Ailsa Anderson, była sekretarz ds. komunikacji królowej Elżbiety II.

Nie ma chyba żadnych oporów przed publicznymi występami. Była już druhną na królewskich ślubach księcia Harry'ego oraz księżniczki Eugenii i dobrze się bawiła
- opowiadała Ailsa Anderson.

Księżniczka Charlotte podobna do prababci królowej Elżbiety II

Komentatorzy w filmie dokumentalnym "Królewskie wnuki" podkreślili, że księżniczka Charlotte to kolejna w dynastii Windsorów silna kobieta, w której niektórzy dopatrują się małej księżniczki Anny, młodszej siostry króla Karola III. Każdy może także dopatrzyć się w Charlotte podobieństwa do królowej Elżbiety II.

Chyba wszyscy dostrzegają jej wyraźne podobieństwo do królowej Elżbiety zarówno w wyglądzie, jak i w zachowaniu
- podkreśliła Ayesha Hazarika, szkocka dziennikarka.

Księżniczce Charlotte można przyjrzeć się bliżej w powyższym wideo, a pozostałe wnuki z brytyjskiej rodziny królewskiej można poznać lepiej, oglądając cały film dokumentalny "Królewskie wnuki" na antenie TVN Style.

Dokument "Królewskie wnuki" na antenie TVN Style można jeszcze obejrzeć:

 • we wtorek 9 lipca, 15:15
  • w czwartek 11 lipca, 23:00
   • w sobotę 13 lipca, 16:30
    • w niedzielę 14 lipca, 23:00

     Zobacz także:

     Autor: Martyna Wielkopolan

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości