Swoimi pomysłami zaskakiwali dorosłych. Najsprytniejsze zagrania najmłodszych z "Jak dobrze znacie swoje dzieci?"

Najmłodsi bohaterowie "Jak dobrze znacie swoje dzieci?" nie stronili od psikusów
Najsprytniejsze zagrania bohaterów "Jak dobrze znacie swoje dzieci?"
W posługiwaniu się sprytem okazują się lepsze niż niejeden dorosły. Dzieciaki uczestniczące w programie "Jak dobrze znacie swoje dzieci?" udowodniły, że potrafią poradzić sobie z każdym zadaniem przydzielonym im przez opiekunki, nawet jeśli miały przy tym nieco... naruszyć wyznaczone zasady.

W programie "Jak dobrze znacie swoje dzieci?" - w każdym odcinku poznajemy dwie rywalizujące ze sobą rodziny. Podczas gdy dzieci bawią się na sali zabaw, biorąc udział w różnych wyzwaniach, ich rodzice, pozostając w ukryciu, muszą zgadnąć, jak się zachowają. Ta rodzina, która wykazuje się lepszą znajomością swojego dziecka, wygrywa. Tymczasem, najmłodsi wielokrotnie uświadamiają rodzicom, że przechytrzanie dorosłych podczas wykonywania zadań to dla nich bułka z masłem. Jagoda na przykład miała ułożyć puzzle w czasie wyznaczonym przez klepsydrę, a kiedy to się nie udało - korzystając z nieobecności opiekunki Asi - postanowiła obrócić ją do góry nogami, aby dołożyć sobie kilkadziesiąt cennych sekund.

Obchodzenie ustalonych zasad to nic trudnego?

Dzieciaki świetnie radzą sobie też z wyszukiwaniem kruczków w zasadach ustalanych im przez dorosłych. W jednym z odcinków programu "Jak dobrze znacie swoje dzieci?" opiekunka Asia poprosiła obecne w sali zabaw dzieciaki, aby pod jej nieobecność nie narobiły bałaganu oraz nie porozsypywały zabawek. Wobec powyższego najmłodsi... rozwinęli w całym pomieszczeniu rolkę papieru toaletowego.

No i co, jak ciocia Asia wróci to zobaczy. Ale to nie jest bałagan, bo to nie są zabawki
- podsumowała mała Kornelia.

Jak wymigać się od wykonywania zadania?

Wykazywanie się sprytem w przypadku najmłodszych potrafi zaskoczyć nie tylko dorosłych, ale także rówieśników. Córka Agnieszki i Michała - Jagoda, której zadaniem było trzymanie obrazka tak, aby nie spadł na podłogę, podczas gdy inne dzieci mogły się bawić - postanowiła zarządzić zmianę i wykorzystać do pomocy swoją siostrę Dorotkę.

Dorota, chodź tu. Potrzymaj ten obraz, o tak. Teraz Ty tak stój
- wydała polecenie dziewczynka.

Więcej niespodziewanych, zabawnych ruchów najmłodszych z "Jak dobrze znacie swoje dzieci?" warto zobaczyć w powyższym wideo, a całe odcinki programu można oglądać w serwisie streamingowym Max.

Zobacz także:

Autor: Martyna Wielkopolan

podziel się:

Pozostałe wiadomości